Судове рішення #20048056

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,  

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

_________________________________________________________________________

УХВАЛА

"19" грудня 2011 р.                                                Справа № 5023/9729/11

вх. № 9729/11

Суддя господарського суду Харківської області Жиляєв Є.М. 

при секретарі судового засідання Васильєва К.М.

за участю представників сторін:

позивача -  ОСОБА_1, довіреність № 1256-юр від 05.12.2011 року

відповідача - не з'явився

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська пивна компанія Харків", смт. Коломак  3-я особа < Текст > 

до  Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, м. Харків  3-я особа < Текст > 

про стягнення 32160,00 грн.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська пивна компанія Харків", смт. Коломак (позивач) звернулось до господарського суду Харківської області з позовом до відповідача - Фізичної особи-підприємця  ОСОБА_2, м. Харків про стягнення 32160,00 грн. В обґрунтування своїх позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання з боку відповідача покладених на нього обов'язків за договором про договір поставки № 2841 від  04.06.2010 року, з урахуванням чого просить суд стягнути з відповідача суму основного боргу в розмірі 8040,00 грн. та 24120,00 грн. суми штрафу за прострочення повернення тари. Також до стягнення заявлені судові витрати.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 23 листопада 2011 року було прийнято позовну заяву до розгляду, порушено провадження у справі № 5023/9729/11 та призначено її розгляд у відкритому судовому засіданні на 19 грудня  2011 року о 10:30.

В призначене судове засідання 19 грудня 2011 року позивач з'явився, до матеріалів справи, через канцелярію суду, супровідним листом (вх. № 36708) надав додаткові документи, які досліджено та долучено судом до матеріалів справи.

В призначене судове засідання 19 грудня 2011 року відповідач не з'явився, 09 грудня 2011 року на адресу суду повернулась ухвала від 23.11.2011 року, яка була направлена на адресу відповідача, що вказана в позовній заяві, з довідкою поштового відділення: "повернуто за закінченням терміну зберігання".

Судом перевірено юридичну адресу відповідача, згідно Спеціального витягу з Єдиного  державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на 19 грудня 2011 року юридична адреса відповідача - 61145, АДРЕСА_1, саме на зазначену адресу відповідачу направляються процесуальні документи.

Враховуючи неявку відповідача в судове засідання та приймаючи до уваги принцип змагальності сторін та те, що правосуддя у господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх учасників процесу перед законом і судом, а також те, що сторонам необхідно надати суду витребувані докази,  які мають суттєве значення для розгляду справи по суті, суд дійшов висновку, що спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні, в зв'язку з чим суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти.

На підставі викладеного та керуючись статтями 22, 33, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд,  -

УХВАЛИВ:

< Текст > Розгляд справи відкласти на "16" січня 2012 р. об 11:00  

Зобов’язати позивача та відповідача в повному обсязі виконати вимоги ухвали суду від 23 листопада 2011 року у справі № 5023/9729/11.

Зобов’язати сторони  провести звірку взаємних розрахунків   для чого Позивачу направити свого компетентного представника до Відповідача. Акт звірки та підтвердження повноважень осіб, які його підписали надати до суду. В разі ухилення однієї з сторін від проведення звірки - іншій стороні надати суду свій варіант проекту акту звірки та докази його вручення.

Попередити сторони, що у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами в порядку ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.     

Суддя                              (підпис< Текст >                                               Жиляєв Є.М. 

справа № 5023/9729/11

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація