Судове рішення #20047747

  

                                                                                          Справа №  3-1561/11

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

29.12.2011 року                    Суддя Здолбунівського районного суду Рівненської області  Ємельянова Л.В., розглянувши матеріали справи, що надійшли від Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українку, громадянку України, жительку смт.Мізоч Здолбунівського району Рівненської області, вул.Гагаріна,20, працюючу прибиральницею у Мізоцькій школі-інтернат

за ч.1 ст.184 КУпАП,

в с т а н о в и в :

28 грудня 2011 року на розгляд Здолбунівського районного суду надійшов адміністративний протокол про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184  КУпАП.

Однак, справа про адміністративне правопорушення не може бути прийнята до провадження і підлягає поверненню внаслідок невірної кваліфікації дій правопорушника.

Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення серії РВ № 059401 від 19 грудня 2011 року, ОСОБА_1 неналежно виконує свої батьківські обов'язки щодо виховання неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який 04 грудня 2011 року близько 16 год. 00 хв. в смт.Мізоч Здолбунівського району Рівненської області вчинив дрібне хуліганство.

Дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ч.1 ст.184 КУпАП, як ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. А відповідальність за вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення, встановлена ч.3 ст.184 КУпАП.

Вказані обставини є підставою для повернення протоколу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 для належного оформлення.

             Керуючись ст.ст.221, 256, 278, 280 КУпАП,

                                                     п о с т а н о в и в:

Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст.184  КУпАП  повернути для дооформлення Здолбунівському РВ УМВС України в Рівненській області.

             Постанова оскарженню не підлягає.

             Суддя

  • Номер: АП-1561
  • Опис: Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1561/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Ємельянова Л.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.03.2011
  • Дата етапу: 23.06.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація