Судове рішення #1995152

                                                2-701\07р.

 

                 Р І Ш Е Н Н Я

                І М'Я М    У К Р А Ї Н И

 

17 березня 2008 року    Алуштинській міський суд Автономної Республіки Крим в складі:

головуючого: Гордєйчик Т.Ф.

при секретарі: Вербицькому І.М.

 

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Алушті справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Алуштинського міського відділу ГУ МВС України в АР Крим, третя особа: Республіканське підприємство „Алуштинське ремонтно-будівельне управління” про визнання таким, що втратив право користування жилим приміщенням, -

 

               В С Т А Н О В И В:

 

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про визнання ОСОБА_2 таким, що втратив право користування жилим приміщенням у кімнатах 10,14 АДРЕСА_1 посилаючись на те, що відповідач без поважних причин з листопада 2006року на спірній житловій площі не проживає, комунальні послуги не сплачує, у зв'язку з чим порушуються її права.

Відповідач Алуштинський міський відділ ГУ МВС України в АР Крим до суду не з'явився, надав суду письмову заяву. Просив розглянути позов за його відсутності, заперечень на позов не надійшло.

Третя особа Республіканське підприємство „Алуштинське ремонтно-будівельне управління” надала до суду письмову заяву про розгляд справи за його відсутності.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 ЦПК цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Так, матеріалами справи встановлено, що сторони із 1997року перебувають у зареєстровано шлюбі і зареєстровані АДРЕСА_1 кімнати 10,14.

Встановлено, що з листопада 2006року сторони перестали проживати разом і відповідач залишив спірну житлову площу.

Згідно до ст.71 Житлового кодексу України право на користування житлом зберігається за відсутньою особою впродовж шести місяців її відсутності.

Встановлено, що ОСОБА_2 являється членом сім'ї позивачки, але не проживає у зазначених кімнатах без поважних причин більш, ніж 6 місяців, залишив житлову площу добровільно і відповідно до вимог ч.3 ч.64 Сімейного Кодексу України право користування на вказану житлову площу не набув.

Таким чином, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.130,174 ЦПК України, ст. ст.71,72 Житлового кодексу України, суд, -

                        

                  В И Р І Ш И В:

 

 Позов задовольнити.

 Визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування жилим приміщенням кімнат 10, 14 АДРЕСА_1.

Зобов'язати Алуштинський міський відділ ГУ МВС України в АР Крим зняти ОСОБА_2 з реєстрації із кімнат 10,14 АДРЕСА_1.

 Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду АРК через Алуштинський міський суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до Апеляційного суду АРК або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

 

Суддя

Алуштинського міського суду                Т.Ф.Гордєйчик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація