Судове рішення #1992023537

У К Р А Ї Н А

ЖОВТНЕВИЙ  РАЙОННИЙ  СУД  м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

справа № 3-1351/11


П О С Т А Н О В А


26 квітня  2011 року                                                                                              м. Дніпропетровськ


        Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська А.А. Мазниця, розглянувши адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , працюючої головним бухгалтером ТОВ «ПКФ Нонвессттех», мешканки АДРЕСА_1 , притягнутої до адміністративної відповідальності за ст.1631 ч.1 КУпАП,


УСТАНОВИВ:


Посадовою особою Державної податкової інспекції у Жовтневому районі складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 1631 ч.1 КУпАП у відношенні ОСОБА_1 про те, що при перевірці ТОВ «ПКФ Нонвесстехх »зафіксовано факт порушення встановленого законом порядку ведення податкового обліку, а саме: занижено податок на прибуток у сумі –57447 грн., податку на  додану вартість у сумі –3253 грн. згідно акту документальної перевірки від 14.02.2011 року.

Як випливає з пояснень правопорушниці дійсно мало місце порушення порядку ведення податкового обліку, що призвело до заниження податку на прибуток та податку на додану вартість.

Винність правопорушниці підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 14.02.2011 року, власними поясненнями ОСОБА_1 відповідно до яких остання дійсно скоїла зазначене правопорушення.

Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини правопорушниці в порушенні встановленого законом порядку ведення податкового обліку, тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 1631 ч.1 КУпАП.

          При визначені виду і розміру стягнення враховую характер скоєного правопорушення, особистість правопорушниці, ступінь її вини, майновий стан і обставини, що пом`якшують та обтяжують її відповідальність.

                  З урахуванням викладеного вважаю за необхідне накласти на правопорушницю адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави.

                  На підставі викладеного та керуючись ст. 283, 284, 299 КУпАП,


ПОСТАНОВИВ:


          Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого  ч.1 ст.1631 КпАП України та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в доход держави в сумі вісімдесяти п`яти гривень.

          

          Постанову може бути оскаржено або на неї може бути винесено протест прокурора до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.

          Строк пред`явлення постанови до виконання три місяці з дня її винесення.

          Постанова набрала чинності:

Суддя:


  • Номер:
  • Опис:
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1494/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Мазниця А.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.02.2011
  • Дата етапу: 24.02.2011
  • Номер: АП -1494
  • Опис: Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1494/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Мазниця А.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.03.2011
  • Дата етапу: 25.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація