Судове рішення #1989328498






               


Справа №412/10529/2012

Провадження №2/412/4542/2012








УХВАЛА


05 листопада 2012 року                                Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська


у складі: головуючого –судді Черновського Г.В.

             при секретарі –Савченко Ю.О.

          

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Дніпропетровську заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі №412/10529/2012 за позовом ОСОБА_1 яка дії в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа –Орган опіки та піклування Ленінської районної у м.Дніпропетровську ради в особі управління служби у справі дітей про позбавлення батьківських прав, -

         

        ВСТАНОВИВ:


          В провадженні Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська знаходилася вищезазначена цивільна справа.

Рішенням Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська від 17 жовтня 2012 року позовні вимоги ОСОБА_1 були задоволені, позбавлено, батьківських прав ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , щодо його малолітнього сина ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

          До Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська від ОСОБА_1 надійшла заява про ухвалення додаткового рішення.

          В судове засідання сторони не з`явилися, про день та час слухання повідомлялися належним чином, про причини неявки суду не повідомили.

          Суд вважає можливим розглядати справу без вказаних осіб згідно ст.169, ч. З ст. 220 ЦПК України.

          Відповідно до ч.1 ст.220 ЦПК України, передбачено вичерпний перелік випадків, коли судом повинно бути ухвалено додаткове рішення тільки у чітко встановлених процесуальним законом випадках.

          Також слід зазначити, що відповідно до п. 20 постанови № 14 Пленуму Верховного суду України від 18 грудня 2009 року «Про судове рішення у цивільній справі`додаткове рішення може бути ухвалено лише у випадках і за умов, передбачених статтею 220 ЦПК України:

-          воно не може змінити суті основного рішення або містити в собі висновки про права та обов`язки осіб, які не брали участі у справі, чи вирішувати вимоги, не досліджені в судовому засіданні;

-          додаткове рішення може ухвалити лише той склад суду, що ухвалив рішення в даній справі. В іншому разі особа має право звернутися до суду з тими ж вимогами на загальних підставах;

-          при порушенні питання про ухвалення додаткового рішення з інших підстав суд ухвалою відмовляє в задоволенні заяви.

Ознайомившись з даною заявою суд вважає її безпідставною, оскільки  рішенням Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська від 17 жовтня 2012 року  були розглянуті та вирішенні всі позовні вимоги позивача.

Таким чином суд вважає можливим у задоволенні заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі №412/10529/2012 за позовом ОСОБА_1 яка дії в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа –Орган опіки та піклування Ленінської районної у м.Дніпропетровську ради в особі управління служби у справі дітей про позбавлення батьківських прав –відмовити.


          На підставі викладеного, керуючись ст. 220 ЦПК України, суд -


УХВАЛИВ:


          У задоволенні заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі №412/10529/2012 за позовом ОСОБА_1 яка дії в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа –Орган опіки та піклування Ленінської районної у м.Дніпропетровську ради в особі управління служби у справі дітей про позбавлення батьківських прав - відмовити.


          Ухвалу може бути оскаржено в апеляційний суд Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня проголошення ухвали, а у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`яти днів з дня отримання копії ухвали.



                    


            Суддя                                                                                   Г.В.Черновськой


  • Номер: 6/412/311/2012
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 412/14617/2012
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
  • Суддя: Черновськой Г.В.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.11.2012
  • Дата етапу: 14.11.2012
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація