Судове рішення #1980847
копія

                                                                                    копія                     

                                                                                   Справа № 1-255/08

                                                                

                                                              В И Р О К

                                                 І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

 

17.04.2008 року                                                       Кіровський районний суд м. Кіровограда

 

  В складі головуючого                                           Солопова Ю.О.

                 Секретарі                                                 Гаркуша І.М.

                 Прокурора                                               Лебедєвої Р.С.  

                 

 

  Розглянув в відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді кримінальну справу за обвинуваченням: 

  ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., уродженка с.Радохинці Мостинського р-ну Львівської обл., українка, гр.-ка України, освіта середня, розлучена, працює  ООО « Укрбудінвест» робоча, прож. АДРЕСА_1, не судима, обвинувачена за ст. 198 КК України.

 

                                                  В С Т А Н О В И В

 

ОСОБА_1, скоїла заздалегідь необіцяне придбання, зберігання, збут майна завідомо добутого злочинним шляхом, при слідуючих обставинах:

    17.01.08 р. о 13 год. ОСОБА_2, за попередньою змовою з ОСОБА_3 шляхом злому дверей, проникли до АДРЕСА_2  звідки викрали майно в т.ч. золоти вироби, чим завдали матеріальну шкоду ОСОБА_4 на 5070 грн. В той же день о 19 год ОСОБА_2 розповів матері ОСОБА_1, про скоєний злочин та повідомив про майно  яке викрав та обставини злочину..

    Після чого 19.01.08 р. ОСОБА_1,  о 10 год. в буд. АДРЕСА_3,  маючи намір на придбання зберігання, збут майна добитого злочинним шляхом, придбала у свого сина ОСОБА_5, викрадені останнім золоти вироби , а саме: браслет вагою 10 грам, вартістю 2200 грн., обручку вартістю 1320 грн., сережки з діамантами вартістю 1500 грн.,  після чого пішла в ломбард по АДРЕСА_4, де збула  золоти вироби гр..-ну ОСОБА_6, частину грошей від збуту золотих виробів передала сину, а залишок залишила собі на власні потреби.

 

   Допитана в судовому засіданні підсудна свою вину визнала в повному обсязі щоро розкаялась в скоєному та пояснила що дійсно,    17.01.08 р. о 19 год її син ОСОБА_2 розповів., про скоєний ним злочин, крадіжку майна з квартири знайомого, та повідомив про майно  яке викрав та обставини злочину..

    Після чого 19.01.08 р. вона  о 10 год. в буд. АДРЕСА_3,   придбала у свого сина ОСОБА_5, викрадені останнім золоти вироби , а саме: браслет вагою 10 грам, вартістю 2200 грн., обручку вартістю 1320 грн., сережки з діамантами вартістю 1500 грн.,  після чого пішла в ломбард по АДРЕСА_4, де збула  золоти вироби, частину грошей від збуту золотих виробів передала сину, а залишок залишила собі на власні потреби.

 

      Допитав підсудну, суд не обстежуючи докази по справі , згідно ст. 299 КПК України, вимоги якої роз'яснені підсудної , вважає її вину доведеною, та дії правильно кваліфіковані за   ст. 198 КК України - заздалегідь необіцяне придбання, зберігання, збут майна завідомо добутого злочинним шляхом

       При призначенні покарання суд враховує обставини справи, особу підсудної, пом'якшуючи та обтяжуючи обставини по справі.

       Так згідно ст. 12 КК України скоєний злочин не відноситься до категорії тяжких.

      Пом'якшуючими обставинами по справі згідно ст. 66 КК України необхідно визнати щире каяття підсудній, повне визнання вини, сприяння розкриттю злочину.

      Обтяжуючих обставин , по справі згідно ст. 67 КК України судом не встановлено.

   Як особа підсудна за місцем роботи характеризується  позитивно, за місцем проживання негативно,  раніше не судима,  має на утриманні неповнолітнього сина, тому враховуючи особу підсудної, обставини справи, наявність пом'якшуючих обставин, суд вважає можливим при обранні покарання застосувати ст. 75, 76 КК України.

       Керуючись ст. 321-323, 333- 335 КПК України суд,

 

                                                          З А С У Д И В.

 

       ОСОБА_1 визнати виною в скоєнні злочину передбаченого ст. 198 КК України, призначивши покарання за ст. 198 КК України - 1 рік позбавлення волі. Згідно ст. 75,76 КК України звільнити від відбуття покарання встановивши іспитовий строк на 2 роки, зобов'язав засуджену з'являтись на реєстрацію до органів відуючих виконанням покарання.

       Міру запобіжного заходу на апеляційний термін залишити підписку про невиїзд.

       Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду на протязі 15 днів через суд першої інстанції.

 

       Суддя                                       підпис                             Ю.О.Солопов

       Згідно з оригіналом

      Суддя Кіровського районного суду

              М. Кіровограда                                                         Ю.О.Солопов

 

 

 

  • Номер: 6/766/89/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 1-255/2008
  • Суд: Херсонський міський суд Херсонської області
  • Суддя: Солопов Ю.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.12.2017
  • Дата етапу: 11.04.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація