КОПІЯ
Справа №2-4203/07
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
30 липня 2007 року Суворовський районний суд міста Одеси
у складі:
головуючого судді Катаєвої Е.В.
при секретарі Юзефович Ю.А.
розглянувши в попередньому судовому засіданні в залі суду в місті Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до суду з позовом, вказуючи, що 20 липня 2001 році у Суворовському відділі РАЦСу міста Одеси був зареєстрований шлюб між сторонами, актовий запис НОМЕР_1. Шлюб у сторін перший.
Від шлюбу є неповнолітні діти:
· донька ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1народження;
· донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2народження.
Сторони припинили шлюбні відносини у липні 2005 року, спільного господарства не ведуть, проживають окремо. Причиною розпаду сім'ї з'явилися відсутність згоди і взаємопорозуміння, втрата взаємного відчуття любові і пошани.
Шлюб носить формальний характер, примирення між; сторонами не можливе, тому позивач просить шлюб розірвати.
При попередньому розгляді справи позивач вимоги позову підтримала, посилаючись на вказані в заяві обставини.
Відповідач у попередньому судовому засіданні позов визнав у повному обсязі, проти його задоволення не заперечував, про що надав письмову заяву.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення по справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
В попередньому судовому засіданні встановлено, що 20 липня 2001 році у Суворовському відділі РАЦСу міста Одеси був зареєстрований шлюб між сторонами, актовий запис НОМЕР_1.
Сторони припинили шлюбні відносини у липні 2005 року, спільне господарство не ведуть, мешкають окремо, шлюб носить формальний характер, а його збереження суперечить інтересам сторін. При таких обставинах суд вважає, що сім'я розпалася остаточно і її збереження в даному конкретному випадку неможливе.
Спору про те, з ким з батьків проживатимуть неповнолітні ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_2народження, немає. З спільної згоди сторін дочки мешкатимуть з матір'ю.
Відповідно до статті 112 СК України, керуючись ст. ст. 130, 174, 212-215 ЦПК України, суд,
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 зареєстрований 20 липня 2001 року у Суворовському відділі РАЦСу міста Одеси, актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.
Неповнолітніх ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_4ІНФОРМАЦІЯ_2народження залишити проживати з матір'ю ОСОБА_1
Держмито на користь держави у розмірі 08, 50 гривень, що стягується при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу, покласти на ОСОБА_2 ОСОБА_1 від витрат звільнити.
Рішення суду набирає Законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.