№ 2-1386/0?
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(Заочне)
13 липня 2007 року Червоногвардійський районний суд м. Макіївки Донецької області в складі:
головуючого судді: Рассуждай В.Я.,
при секретарі: Голтвенко І.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Червоногвардійського районного суду м. Макіївки Донецької області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про визнання його таким, що втратив право користування жилим приміщенням, третя особа Комунальне підприємство „Жилсервіс-1 м. Макіївки", -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася дб суду із позовом, в якому зазначила що вона є основним квартиронаймачем квартири АДРЕСА_1. Відповідач у цієї справі є чоловіком її доньки ОСОБА_3, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1. Після смерті доньки ОСОБА_2 добровільно покинув квартиру, забрав свої речі та в цієї квартирі більше не проживав. Де він зараз знаходиться позивачці не відомо. Через те, що відповідач без поважних причин більш 6-ти місяців не проживає у цієї квартирі, просить суд визнати його таким, що втратив право користування жилим приміщенням.
В судовому засіданні представник позивачки ОСОБА_4, якій діяв в її інтересах та за її дорученням, позовні вимоги позивачки підтримав в повному обсязі та просив суд позов задовольнити.
Представник третьої особа - Комунальне підприємство „Жилсервіс-1 м. Макіївки" звернувся до суду із заявою, в якої пояснив, що позовні вимоги ОСОБА_1 йому відомі та не заперечував проти їх задоволення.
Відповідач ОСОБА_2 до судового засідання не з'явився, причини неявки суду не повідомив, хоча був повідомлений про час та місце судового розгляду належним чином, у зв'язку з чим суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних та доказів та ухвалює заочне рішення.
Допитаний у судовому засіданні свідок ОСОБА_5, суду показав, що ОСОБА_2 знала більше 15-ти років, він ніколи не проживав в квартирі АДРЕСА_1, лише приходив забирати свою дружину ОСОБА_3 та від її до себе до дому, десь у м. Макіївці. Бажання проживати у цієї квартирі він не висловлював. Після смерті дружини він забрав свої речі, покину квартиру та більше в неї не проживав, де він проживає зараз не відомо.
Допитаний у судовому засіданні свідок ОСОБА_6 суду показав, що з ОСОБА_2 був мало знайом, знав його лише як знайомого своєї дальньої родички. Також пояснив, що йому відомо, що ОСОБА_2 у квартирі АДРЕСА_1 ніколи не проживав, в нього є десь в Макіївці будинок, але де саме йому не відомо.
Суд, вислухавши пояснення представника позивачки, пояснення третьої особи, пояснення свідків, проаналізувавши та дослідивши матеріали справи вважає, що позов обґрунтований та підлягає задоволенню з наступних підстав. Копії особового рахунку виданого Комунальним підприємством „Жилсервіс-1" м. Макіївки, основним квартиронаймачем квартири АДРЕСА_1 є ОСОБА_1, також у цієї квартирі з 06.07.1999 року зареєстрований ОСОБА_2, який згідно довідки, складеної та зареєстрованої посадовими особами КП „Жилсервіс-1" м. Макіївки не проживає з невідомих причин січня 2005 року по цей час, місце його проживання або знаходження не відомо, також факт не проживання відповідача ОСОБА_2 за місцем реєстрації більше шести місяців підтверджують допитані у судовому засіданні свідки ОСОБА_5. та ОСОБА_6.
Таким чином, судом встановлено, що відповідач ОСОБА_2 більш ніж 6 місяців без поважних причин не проживає за місцем своєї реєстрації та не користується житлом.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 71, 72 Житлового Кодексу України, ст. ст. 10, 14, 213-215, ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, народженця м. Макіївки Донецької області таким, що втратив право користування жилим приміщенням, розташованим за адресою: АДРЕСА_1.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга на рішення може бути подана протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.