Судове рішення #1970251
Справа № 2-н-115/2008

Справа № 2-н-115/2008

 

С У Д О В И Й   Н А К А З

 

03 квітня 2008 року суддя Новокаховського міського суду Херсонської області Непомняща Н.О., розглянувши заяву Комунального підприємства «Міський водоканал» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги по водопостачанню та водовідведенню з ОСОБА_1, відповідно до ч. 1 п. 1 ст. 96 ЦПК України, -

 

н а к а з у ю:

 

1. Стягнути з ОСОБА_1, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 на користь КП «Міський водоканал» (74900,                 м. Нова Каховка, вул. Електромашинобудівників, 3, ЗКПО 32218122 р/р 26004210111 в ВАТ «Мегабанк» м. Харків, МФО 351629) заборгованість за послуги по водопостачанню та водовідведенню  в сумі 1087грн. 56 коп. (одна тисяча вісімдесят сім гривень 56 коп.).

2. Стягнути з ОСОБА_1, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 на користь КП «Міський водоканал» (74900,                 м. Нова Каховка, вул. Електромашинобудівників, 3, ЗКПО 32218122 р/р 26004210111 в ВАТ «Мегабанк» м. Харків, МФО 351629) витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду судового процесу у розмірі 15 грн. (п'ятнадцять гривень).

3. Стягнути з ОСОБА_1, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1на користь держави (р/р 31119095700002; код платежу 22090200; МФО 852010; ЄДРПОУ 24104230 УДК м. Херсон Банк ГУДКу по Херсонській області) державне мито у розмірі 25грн. 50коп. (двадцять п'ять гривень 50коп.).

 

4. Копію наказу разом із заявою стягувача та копіями доданих до неї документів невідкладно надіслати боржникові, роз'яснивши право у разі заперечення проти вимог стягувача протягом 10 днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

5. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

6. Судовий наказ може бути пред'явлений до виконання протягом трьох років з наступного дня після набрання ним законної сили.

 

Суддя                                                     Н.О.Непомняща

МП

 

Згідно зі ст. 104 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана у встановлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України)

 

Судовий наказ набрав законної сили «___» ___________2008 року

 

 Суддя                                           Н.О.Непомняща

МП

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація