Судове рішення #19694580

                                                       

                                                                                                                        Справа №  5-506/11                                                                                                                                             

П О С Т А Н О В А

с у д о в о г о  з а с і д а н н я


  28.09.2011   року суддя Миколаївського районного суду Львівської області Береза В.І., при секретарі Волківській Н.Б. розглянувши матеріали подання, які надійшли від Миколаївського РВ ГУМВСУ у Львівській області про встановлення адміннагляду відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, раніше судимого,   

                                                  

                                                   в с т а н о в и в :     

       

Начальник Миколаївського РВ ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_2 звернувся в суд із поданням про встановлення ОСОБА_1 адміністративного нагляду.

В обґрунтування своїх вимог покликається на те, що ОСОБА_1 засуджений 02.07.2007 р. Миколаївським районним судом Львівської області за ч. 1 ст. 309 КК України на 1 рік позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування призначеного покарання з випробуванням протягом іспитового строку тривалістю 1 рік. Постановою Миколаївського районного суду Львівської області від 17.06.2008 р. звільнення від відбування покарання скасовано ОСОБА_1 скасовано та такий направлений для відбування покарання в місця позбавлення волі.

17.06.2009 р. ОСОБА_1 звільнений з Держівської ВК № 110.

На даний час ОСОБА_1 на шлях виправлення не став - ніде не працює, підозрюється у протиправних діях, неодноразово був виявлений серед раніше судимих осіб, неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, а саме: 06.09.2011 р. за ч. 1 ст.175-1 КУпАП, 13.09.2011 р. за ч. 1 ст. 178 КУпАП, 22.09.2011 р. за  ст. 177 КУпАП, 27.09.2011 р. за ст. 177 КУпАП.

           В судовому засіданні ДІМ Новороздільського МВ ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_3 дав пояснення, аналогічні змісту подання про встановлення адміністративного нагляду.

           В судовому засіданні ОСОБА_1 погодився з доводами ОСОБА_3 та не заперечив щодо встановлення відносно нього адміністративного нагляду.

           Заслухавши пояснення ОСОБА_3, ОСОБА_1, який  визнав свою вину, дослідивши матеріали справи,  суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки порушення вимог   ч. 3 ст.6 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», які полягають в тому, що ОСОБА_1 - раніше судимий і після відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично вчиняє інші правопорушення.  

           Враховуючий особу ОСОБА_1, який ніде не працює, на протязі 2011 року чотири рази притягувався до адміністративної відповідальності, схильний до злочинної діяльності, суд вважає, що до нього слід  застосувати адміністративний нагляд.

             На підставі вищенаведеного та керуючись ч. 3 ст.6 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд,-  

                                                        п о с т а н о в и в :

                    Встановити ОСОБА_1 адміністративний нагляд строком на                            1 (один) рік з наступними обмеженням адміністративного нагляду:

1.          Заборонити вихід із будинку по вул. Джерельній, 12  в с. Глухівець Миколаївського району Львівської області з 22.00 год. до 06.00 год.

2.          Заборонити виїзд за межі адміністративного району без дозволу керівництва Миколаївського РВ ГУМВСУ у Львівській області.

3.          Заборонити відвідування торгових закладів, де продають на розлив спиртні напої.

4.          Приходити на реєстрацію в Миколаївський РВ ГУМВСУ у Львівській області кожного щопонеділка з 09.00 год. до 12.00 год.

                       Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.  

                Суддя:                                                                                              Береза В. І.                     

         


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація