10.11.2011
№ 2-н-1892/11
У Х В А Л А
10 листопада 2011 року м.Добропілля
Суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Любчик В.М., розглянувши заяву ТДВ «Шахта «Білозерська»до ОСОБА_1 про видачу судового наказу по стягненню боргу за центральне опалення, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення боргу за центральне опалення в сумі 3439,06 грн.
Розглянувши надані матеріали, суд приходить до висновку про необхідність відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Відповідно до п.1 ч.6 ст.100 ЦПК України у разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу, щодо якої відсутні підстави для її повернення чи відмови у видачі судового наказу, вказана фізична особа, яка не має статус підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи-боржника.
Згідно відповіді адресного столу м.Добропілля ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за обліком реєстрації та зняття з реєстраційного обліку не значиться.
Відповідно до п. 4 ч.6 ст. 100 ЦПК України у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи-боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Керуючись ст.ст. 96-101,210,293,294 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Відмовити ТДВ «Шахта «Білозерська»у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення суми боргу зі ОСОБА_1 за центральне опалення в сумі 3439,06 грн.
Роз'яснити заявнику його право на звернення з вимогами до суду у позовному порядку.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Добропільський міськрайонний суд Донецької області протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.М. Любчик
10.11.2011
- Номер: 2-н/1423/5045/11
- Опис: про видачу судового наказу
- Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
- Номер справи: 2-н-1892/11
- Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
- Суддя: Любчик В.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.05.2011
- Дата етапу: 29.07.2011
- Номер: 2-н/412/13314/11
- Опис: про стягнення боргу
- Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
- Номер справи: 2-н-1892/11
- Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Любчик В.М.
- Результати справи: заяву задоволено, судовий наказ видано
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.10.2011
- Дата етапу: 28.10.2011