Справа №3-7705/2008
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
5 лютого 2008 року Суддя Кіровського райсуду м. Кіровограда Деревінський С.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Кіровоградського відділення ДАІ МВ УМВС в області, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1народження, працюючого водієм ТОВ «Лайт», проживаючого в АДРЕСА_1,
за ч. 4ст. 121 КУпАП , -
В С Т А Н О В И В :
5.12. 2007 року о10год.00хв. гр. ОСОБА_1 в м. Кіровограді по пр. Правди, керуючи автомобілем БАЗ-2215 д.н. НОМЕР_1, перевозив пасажирів кількість яких перевищувала визначену технічну характеристику транспортного засобу, чим скоїв правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 121 КпАП України
До суду ОСОБА_1 не з'явився, будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи.Згідно протоколу вину визнав.
Відповідно до ст. 268 КУпАП явка особи, яка притягується до адміністративної відповідальності є обов'язковою, а тому суддя вважає можливим розгляд справи у відсутності порушника, оскільки його вина в скоєнні правопорушення, ще повністю підтверджується сукупністю даних протоколу про адміністративне правопорушення.
Дослідивши матеріали справи, суддя при призначенні покарання, враховує характер і ступінь тяжкості скоєного проступку, обставини, які обтяжують та пом'якшують відповідальність, особу порушника, та визнає винним у вчиненні правопорушення та підлягає відповідальності за ст. 121 ч.4 КУпАП у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 283-285 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Гр. ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 121 КУпАП та накласти стягнення у вигляді штрафу в сумі 34 гривні.
Постанова не оскаржується в апеляційному порядку.
Суддя Кіровського райсуду
м. Кіровограда С. М. Деревінський