Судове рішення #1956410
Справа №2-268/08

Справа №2-268/08

                     У Х В А Л А

 

11 квітня 2008року Корецький районний  суд

 

в особі головуючого  судді       Павловського В.К.

при секретарі                    Федичканич В.Ю.             

            

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Корці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до  ОСОБА_2 про стягнення аліментів ,-

                  в с т а н о в и в:

      Справа була призначена до розгляду на 08.04.2008 року,11.04.2008 року, але відповідач в судові засідання не з”явився.Згідно довідки Великоклецьківської сільської ради від 10.04.2008 року №208 ОСОБА_2 на території  сільської ради не проживає з 15 вересня 2007 року. Місце його фактичного перебування невідоме.   

     В судовому засіданні позивач заявила клопотання оголосити розшук відповідача. Дане клопотання на думку суду підлягає до задоволення, оскільки для розгляду справи по суті необхідні особисті показання відповідача.

У зв”язку з цим суд вважає за необхідне провадження по справі зупинити.

      На підставі наведеного і керуючись ст.78 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

      Оголосити розшук відповідача ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1р.н.,місце реєстрації- с.Топча Корецького району Рівненськрї області.

      Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до  ОСОБА_2 про стягнення аліментів  зупинити.

      Виконання постанови доручити Корецькому РВ УМВС.

      Ухвалу може бути оскаржено до апеляційного суду Рівненської області через Корецький районний суд з поданням в п”ятиденний строк заяви про апеляційне оскарження, з наступним поданням в десятиденний строк, після подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційної скарги.

Ухвалу може бути також оскаржено без подання заяви про апеляційне оскарження у випадку подання апеляційної скарги в п”ятиденний строк з дня проголошення ухвали. У випадку неподання заяви про апеляційне оскарження в п”ятиденний строк ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. Якщо подано заяву про апеляційне оскарження, але в подальшому не подано скаргу в десятиденний строк, то ухвала набирає законної сили.

 

 

Суддя:

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація