Судове рішення #19476854

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.О.Невського/Річна, 29/11, к. 103


УХВАЛА

< Список (При необходимости выбрать) > 

< Список (При необходимости выбрать) > 


08.12.2011Справа № 5002-15/5141-2011


За позовом  Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1.; АДРЕСА_2)

До відповідача  Фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 (АДРЕСА_3)

Про стягнення 166 600,00 грн.

Суддя ГС  АР  Крим І.А.Іщенко

Представники:

Від позивача – ОСОБА_1., представник, дов. б.н. від 05.12.2011.

Від відповідача – не з'явився.

Обставини справи:  Фізична особа-підприємець ОСОБА_2           звернулася  до  господарського  суду Автономної   Республіки Крим із позовом до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_3, в якому просить суд, стягнути 166 600,00 грн. у якості відшкодування шкоди у вигляді доходів, які б я міг реально одержати за звичайних обставин, якби моє право не було  порушене відповідачем.

Представник відповідача проти позову заперечував, заявив клопотання про об’єднання однорідних справ, а саме №5002-15/5141-2011 та №5002-16/5149-2011 в одну справу.

Приписами статті 58 Господарського процесуального кодексу України, передбачено, що в одній позовній заяві може бути об'єднано кілька вимог, зв'язаних між собою підставою виникнення або поданими доказами. Суддя має право об'єднати кілька однорідних позовних заяв або справ, у яких беруть участь ті ж самі сторони, в одну справу, про що зазначається в ухвалі про порушення справи або в рішенні. Не допускається об'єднання в одне провадження кількох вимог, які належить розглядати в порядку різного судочинства, якщо інше не             встановлено законом.

Згідно статті 2-1 Господарського процесуального кодексу України, передбачено, що  у              господарських судах функціонує автоматизована система документообігу, що забезпечує:

1.          об'єктивний та неупереджений розподіл справ між суддями з додержанням                 принципів черговості та рівної кількості справ для кожного судді.

Суд дане клопотання залишає без задоволення, оскільки справа №5002-16/5149-2011 знаходиться у провадженні іншого судді, об’єднання справ, які знаходяться у різних суддів не передбачено господарським процесуальним кодексом України.

Позивач  явку свого представників у судове засідання не забезпечили, про причини             неявки суд не повідомили.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника відповідача,              неявку позивача,  суд вважає за необхідне відкласти розгляд  справи на більш пізніший строк.

Керуючись статтями 77, 86  Господарського процесуального кодексу України, суд

                                УХВАЛИВ:

1.          Відкласти  розгляд справи на 27.12.2011 на 12 год. 20 хв.

2.          Позивачу –   надати оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні; документи, що підтверджують юридичний статус, а      саме: свідоцтво, паспорт, ідентифікаційний код (оригінали - для огляду в судовому засіданні, належним чином засвідчені копії - до матеріалів справи);  витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на день розгляду справи на відповідача; детальний обгрунтований розрахунок стягуваної суми із зазначенням періоду утворення заборгованості; документальне та                          нормативне обгрунтування позовних вимог відповідно до спеціальних норм                     Господарського кодексу України та, у випадку необхідності, Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р., положення яких підлягають застосуванню до спірних               відносин сторін; нормативно та документально обгрунтувати клопотання про                       залучення до участі у справі третіх осіб, фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, фізичної особи-підприємця ОСОБА_5,  фізичної                 особи-підприємця ОСОБА_6, явка.

3.          Відповідачу –  надати письмовий відзив на позовну заяву, у порядку статті 59                    Господарського процесуального кодексу України, з документальним                                      обґрунтуванням своїх заперечень; документи, що підтверджують юридичний статус, а саме: свідоцтво, паспорт, ідентифікаційний код (оригінали - для огляду в судовому                   засіданні, належним чином засвідчені копії - до матеріалів справи); докази сплати заборгованості (якщо такі є); явка.

4.          Зобов’язати сторони повідомити суд про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує            господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав, повідомити суд, чи не вирішувався раніше такий же спір між               сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав.

5.          Попередити сторони про відповідальність за ухилення від вчинення дій,                                 покладених господарським судом на сторону, передбачену пунктом 5 статті 83             Господарського процесуального кодексу України, про можливість розгляду справи відповідно до положень статті 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними у ній матеріалами, а також позивача – про зміст норм пункту 5 частини 1 статті 81 Господарського процесуального Кодексу України.

6.          Копії документів, що надаються, повинні бути засвідчені належним чином, згідно з  п. 5.27 Держстандарту України № 4163-2003 “Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів” і подаються з              супровідним листом.

Сторонам забезпечити явку своїх представників у судове засідання.

Ухвалу суду направити на адресу сторін рекомендованою кореспонденцією.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим                                        Іщенко І.А.

08.12.11  10:30

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація