Судове рішення #19427833

  

Справа №  3-905/11  

    

 ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ


14 грудня 2011 року                                                                              м.. Городенка

   

Суддя Городенківського районного суду Івано-Франківської області Корюкіна М.П. розглянувши матеріали, які надійшли від Городенківського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 не працюючого, громадянина України за ст. 187 ч.2 КпАП України,

                                                                        ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 25.10.2011р.  близько 23 год. 00 хв.  був відсутній по місцю проживання АДРЕСА_1 чим порушив встановлений йому адміннагляд, відповідальність за що передбачено ст.187 ч.2 КпАП України.

Вина  порушника доводиться протоколами про адміністративні правопорушення від  26.10.2011р. серії ІВ №009667, поясненнями порушника,  копією постанови від 11.07.2011р. Городенківського районного суду про встановлення адміністративного нагляду строком на 1 рік.

Вину у вчиненні адмінправопорушення ОСОБА_1  визнав, щиро розкаявся.

Вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад адмінправопорушення передбаченого ст.187 ч.2 КпАП України.

При накладенні адміністративного стягнення враховую, що ОСОБА_1 неодноразово притягався до адміністративної відповідальності, належного висновку не зробив щодо порушення попереднього, а тому виходячи із вчиненого його слід арештувати. Застосування до нього інших заходів впливу є недостатнім.

На підставі ст. ст. 23, 33, 36, 187 ч.2, 283-287 КпАП України,

                                                     ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати    винним    у вчиненні  адміністративного  право порушення передбаченого ст. 187 ч.2 КпАП України  та призначити покарання 2 доби арешту.

Відбуття арешту рахувати з  13 год. 00 хв. 14.12.2011 року.

Постанова виконується негайно та може бути оскаржена до апеляційного суду Івано - Франківської області через Городенківський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.




Суддя                                                                                                        Корюкіна М.П.




































  • Номер:
  • Опис: Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-905/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Корюкіна М.П. М.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.03.2011
  • Дата етапу: 31.03.2011
  • Номер: АП-905
  • Опис: Порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-905/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Корюкіна М.П. М.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.02.2011
  • Дата етапу: 16.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація