Судове рішення #1939291
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                                                                                                                                             Справа №33-262\2008                                       

 

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

25 березня  2008 року                                                                              м. Запоріжжя

 

Перший заступник голови апеляційного суду Запорізької області Бочарников С.О., розглянувши скаргу ОСОБА_1 на постанову Енергодарського міського суду Запорізької області від 1 лютого 2008 року по адміністративній справі відносно ОСОБА_1,

 

В С Т А Н О В И В:

 

Постановою судді Енергодарського міського суду Запорізької області від 1 лютого 2008 року, на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Іванівка, Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області, працюючого оператором на ВП ЗАЕП, який мешкає в АДРЕСА_1, накладено адміністративне стягнення  за ст. 124 КУпАП з призначенням покарання у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на  шість місяців.

 

ОСОБА_1 визнано винним за те, що він 15 січня 2008 року о 9 год. 20 хв. в м. Енергодар Запорізької області, керуючи автомобілем марки «ВАЗ-2109» державний знак НОМЕР_1, рухаючись заднім ходом, не переконався в безпеці маневру, скоїв наїзд на автомобіль марки «БМВ-316» державний знак НОМЕР_2, під керуванням ОСОБА_2, чим порушив пункт 10.9 ПДР України, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ЯТ №294334 від 15.01.2008 р., з яким правопорушник був ознайомлений.

 

  В мотивувальній частині постанови суд дійшов до висновку про винність ОСОБА_1 у вчиненні ним правопорушення передбаченого ст.124 КпАП України.

 

В скарзі ОСОБА_1 вказує на те, що судом не в повному обсязі досліджені матеріали справи, а також, не було враховано обставини, що підлягають з'ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення, а саме, що він позитивно характеризується за місцем роботи, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, ще на одну теж неповнолітню дитину сплачує аліменти, дружина не працює та автомобіль йому потрібен для матеріального забезпечення його сім'ї. Вважає, що суд призначив покарання сурове, тому з ним не погоджується. Просить змінити міру в межах передбачених нормативним актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, на менш сурове та призначити йому покарання у вигляді штрафу.

 

Перевіривши матеріали справи, вважаю, що скарга підлягає задоволенню.

 

Винність ОСОБА_1 підтверджена протоколом про адміністративне правопорушення, який він підписав та підтримав своїми свідченнями у судовому засіданні при розгляді справи, свою провину визнав в повному обсязі, а також рапортом, схемою ДТП та поясненнями ОСОБА_2

 

Проте, беручи до уваги фактичні обставини справи, що ОСОБА_1 має неповнолітніх дітей, працевлаштований, позитивно характеризується по роботі, сплачує аліменти неповнолітній дитині від першого шлюбу, дружина його не працює, всі ці обставини ставлять його та його сім'ю в складне матеріальне становище,  у зв'язку з чим вважаю за доцільним призначити йому покарання без позбавлення прав на користування транспортними засобами.

 

На підставі вищезазначеного і керуючись ст.ст. 293, 294 Кодексу України про адміністративне правопорушення, -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Скаргу ОСОБА_1 задовольнити.

Постанову Енергодарського міського суду Запорізької області від 1 лютого 2008 року по адміністративній справі відносно ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП з призначенням покарання у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на  шість місяців змінити, призначити йому покарання у вигляді штрафу на суму 68 гривень.  

 

 

Перший заступник голови

апеляційного суду

Запорізької області                                                                                   С.О. Бочарников 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація