Справа № 2-174/08
2008 рік
Рішення
іменем України
11 березня 2008 року
Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі:
Головуючого: судді Сеника Р.П.
при секретарі: Русин Н.С.
з участю позивачки: ОСОБА_1
з участю відповідача: ОСОБА_2
розглянувши в судовому засіданні в залі суду в м. Володимир-Волинський цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
встановив:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 в якому просить шлюб між ними розірвати.
В обґрунтування своїх позовних вимог позивачка зазначила, що між нею та відповідачем 26 вересня 1995 року Володимир-Волинським міським відділом реєстрації актів громадського стану було зареєстровано шлюб, про що зроблено актовий запис № 288. Від цього шлюбу мають неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якого у свідоцтві про народження записаний відповідач.
Спільне життя з відповідачем не склалось, оскільки вони різні за характером люди, у них різні погляди на сімейне життя. Через це у них часто виникають різного роду непорозуміння, взаємні докори, образи. Відповідач безпричинно влаштовує сімейні чвари. Сторони подружні стосунки не підтримують, вже близько трьох років з разом не проживають. Відносини, які склались в сім'ї негативно впливають на виховання дитини. Майнового спору та спору щодо місця проживання дитини між подружжям немає.
Позивачка ОСОБА_1 в судовому засіданні позов підтримала, просить його задовольнити, в своїх поясненнях посилається на обставини, викладені в позовній заяві, просить шлюб розірвати, оскільки термін, даний судом для примирення позитивного результату не дав.
Відповідач позов не визнав, але для відновлення зв'язків з сім'єю нічого не робить, не вживає заходів для примирення.
Судом вживались заходи щодо примирення подружжя, які не дали позитивного результату. Як заявила позивачка, збереження сім'ї неможливе.
Відповідно до п. 2 ст. 104 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання.
Відповідно до 2 ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Таким чином, суд вважає, що шлюб між сторонами слід розірвати, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам, інтересам їхнього неповнолітнього сина та суперечити моральним засадам суспільства.
Витрати по реєстрації розірвання шлюбу покласти на відповідача.
Враховуючи викладене, на підставі ст.ст. 104 ч. 2, 112 ч. 2 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст. 10, 60, 88, 174, 214, 215 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 26 вересня 1995 року Володимир-Волинським міським відділом реєстрації актів громадського стану, актовий запис № 288 - розірвати
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 в користь держави державне мито в розмірі 17 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_1 від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів і поданням після цього апеляційної скарги протягом 20 днів.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий: