Судове рішення #1932095
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

 

      КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД      

01025, м.Київ, пров. Рильський, 8                                                            т. (044) 278-46-14

 

УХВАЛА

 24.07.2006                                                                                           № 20/338                      Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

 головуючого:                              Алданової  С.О.

 суддів:                                          Островича  С.Е.

                                        Шипка  В.В.

 

 розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ТОВ "Український клуб"

 на рішення Господарського суду м.Києва від 20.06.2006

 у справі № 20/338 (Палій В.В.)

 за позовом                               ТОВ "Український клуб"

 до                                                   СПД - фізична особа ОСОБА_1

             

                       

 про                                                  стягнення 584,65 грн.

 Представники:

Від позивача: не викликались

Від відповідача: не викликались

 

ВСТАНОВИВ:

  Рішенням Господарського суду м. Києва від 20.06.06 у справі № 20/338 у позові відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного господарського суду.

Відповідно до п. 1 ст. 97 ГПК України апеляційна скарга не приймається до розгляду,  якщо скарга підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не зазначено. 

Як вбачається з наданих Київському апеляційному господарському суду на розгляд матеріалів, апеляційна скарга від імені відповідача підписана заступником начальника юридичного відділу ТОВ “Український Клуб” ОСОБА_2 який виступає за довіреністю. 

В матеріалах справи наявна лише одна довіреність на ім'я ОСОБА_2 № 23 від 26.01.05,  але вона не може вважатись належним доказом на підтвердження повноважень представника відповідача, оскільки ця довіреність втратила чинність 26.01.06.

З огляду на викладене, колегія суддів прийшла до висновку, що апеляційна скарга підлягає поверненню скаржнику без розгляду на підставі п. 1 ст. 97 ГПК України.

 

Враховуючи викладне та керуючись ст. 86, п. 1 ст.97 ГПК України,  колегія суддів, -

 

УХВАЛИЛА:

 1. Повернути апеляційну скаргу ТОВ "Український клуб" (з доданими до неї документами) на рішення Господарського суду м. Києва у справі № 20/338 від 20.06.06 без розгляду.

 2. Матеріали справи повернути  Господарському суду м. Києва.

 

 Головуючий суддя                                                            Алданова  С.О.

 Судді

                                                                                                    Острович  С.Е.

 

                                                                                                    Шипко  В.В.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація