Судове рішення #1930327
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

01.04.08р.

 

Справа № 38/126-08

 

За позовом  Прокурора м.Першотравенська Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Першотравенської міської ради, м.Першотравенськ Дніпропетровської області

до  Приватного підприємця ОСОБА_1, м.Першотравенськ Дніпропетровської області

про звільнення земельної ділянки, що використовується без правовстановлюючих документів

 

Суддя  Бишевська Н. А.

 

Представники:

  Від прокурора: Цяцька О.В., посв. № 181 від 22.09.2006 року

Від позивача: не зявився

Від відповідача: не зявився

 

                                                                  СУТЬ СПОРУ:

         Заявлено позов Прокурора м. Першотравенська Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Першотравенської міської ради, м. Першотравенськ Дніпропетровської області  до Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Першотравенськ Дніпропетровської області  про звільнення земельної ділянки, що використовується без правовстановлюючих документів.

В судове засідання не з'явився представник відповідача, хоча був належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, про що є докази в матеріалах справи.

У відповідності до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: 1) нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; 2) неподання витребуваних доказів; 3) необхідність витребування нових доказів; 4) залучення до участі в справі іншого відповідача, заміна неналежного відповідача; 5) необхідність заміни відведеного судді, судового експерта.

Представником Прокурора в судовому засідання вказано на можливість вжиття заходів щодо врегулювання спору.

У зв'язку з вищевикладеним, суд відкладає розгляд справи для надання часу сторонам врегулювати спір.

         На підставі викладеного, керуючись  ст. 69, 77 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1.          Відкласти судове засідання по справі  до  24.04.2008 року на 11:00.

2.          Відповідачу надати до судового засідання правовстановлюючі документи на земельну ділянку.

Суддя

 

 Н.А. Бишевська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація