КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
01025, м.Київ, пров. Рильський, 8 т. (044) 278-46-14
УХВАЛА
28.08.2007 № 13/103
Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Алданової С.О.
суддів: Кошіля В.В.
Моторного О.А.
при секретарі: О.В.Вінницька
За участю представників:
від позивача - Петруня А.В. (дов. б/н від 01.05.2007 р.)
від відповідача - Каунова А.В. (дов. б/н від 10.05.2007 р.)
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Проектно-монтажна компанія "Ера"
на рішення Господарського суду м.Києва від 11.05.2007
у справі № 13/103 (Євдокимов О.В.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АвтоСвіт-Таксі"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Проектно-монтажна компанія "Ера"
про стягнення 35203,23 грн.
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача 25 850,00 грн. основного боргу, пені – 9234,25 грн., 3% річних – 118,98 грн., у зв’язку з неналежним виконанням відповідачем зобов’язань щодо оплати транспортного засобу за договором купівлі-продажу від 20.12.2006 р.
Рішенням господарського суду міста Києва від 11.05.2007 р. у справі № 13/103 позов задоволено повністю.
Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач звернувся до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить оскаржуване рішення скасувати та прийняти нове рішення.
Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 16.07.2007 р. у справі № 13/103 вказану апеляційну скаргу було прийнято до провадження та призначено її розгляд на 28.08.2007 р.
До прийняття Київським апеляційним господарським судом постанови у справі, представником відповідача в судовому засіданні апеляційної інстанції 28.08.2007 р. подано заяву б/н від 28.08.2007 р. про відмову Товариства з обмеженою відповідальністю „Проектно-монтажна компанія „Ера” від даної апеляційної скарги, в порядку ст. 100 ГПК України. Зазначена заява підписана повноважним представником відповідача Кауновою А.В.
Відповідно до ч.1 ст. 100 ГПК України, особа, яка подала апеляційну скаргу (подання), має право відмовитися від неї до винесення постанови.
Розглянувши подану відмову відповідача від апеляційної скарги, вислухавши думку представників сторін, Київський апеляційний господарський суд приходить до висновку, що зазначена відмова є такою, що не суперечить чинному законодавству та не порушує чиїх-небудь прав і охоронюваних законом інтересів, а тому суд приймає дану відмову.
Керуючись ст. ст. 22, 86, 100 Господарського процесуального кодексу України, Київський апеляційний господарський суд
УХВАЛИЛВ:
1. Прийняти відмову Товариства з обмеженою відповідальністю „Проектно-монтажна компанія „Ера” від апеляційної скарги на рішення господарського суду міста Києва від 11.05.2007 р. у справі № 13/103.
2. Справу № 13/103 повернути до господарського суду міста Києва.
3. Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення і може бути оскаржена до Вищого господарського суду України протягом одного місяця з дня її винесення.
Головуючий суддя Алданова С.О.
Судді
Кошіль В.В.
Моторний О.А.
- Номер:
- Опис: про визнання пункту договору недійсним
- Тип справи: Позовна заява(звичайна)
- Номер справи: 13/103
- Суд: Господарський суд Чернігівської області
- Суддя: Алданова С.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.09.2011
- Дата етапу: 18.10.2011