Судове рішення #1927192470



АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА


У Х В А Л А

27 листопада 2014 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва в складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

з участю секретаря ОСОБА_4 ,

прокурора ОСОБА_5 ,

захисника ОСОБА_6 ,

потерпілих ОСОБА_7 , ОСОБА_8 ,

ОСОБА_9 , ОСОБА_10 ,

представника ОСОБА_11

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Апеляційного суду міста Києва матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24.11.2012 року за №12012110060000047, по обвинуваченню

ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця міста Києва, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживає в АДРЕСА_2 , раніше не судимого,

у вчиненні злочинів, передбачених частинами 2 та 3 статті 190 КК України, з апеляційними скаргами захисника ОСОБА_13 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_12 , прокурора у кримінальному провадженні, потерпілих ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , представника ОСОБА_11 в інтересах потерпілих ОСОБА_10 , ОСОБА_14 та ОСОБА_15 на вирок Деснянського районного суду міста Києва від 19 травня 2014 року,

ВСТАНОВИЛА:

Вироком Деснянського районного суду міста Києва від 19 травня 2014 року обвинуваченого ОСОБА_12 визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.190 та ч.3 ст.190 КК України і призначено покарання: за ч.2 ст.190 КК України у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки і 6 (шість) місяців; за ч.3 ст.190 КК України у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки і 6 (шість) місяців.

На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання призначених покарань, остаточне покарання ОСОБА_12 визначено у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) років.

Міру запобіжного заходу ОСОБА_12 до набрання вироку законної сили залишено - без змін, у виді домашнього арешту, заборонивши залишати житло - квартиру АДРЕСА_3 , в період часу з 21 до 7 години.

На вирок суду подані апеляційні скарги захисника ОСОБА_13 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_12 , а також прокурора у кримінальному провадженні, потерпілих ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , представника ОСОБА_11 в інтересах потерпілих ОСОБА_10 , ОСОБА_14 та ОСОБА_15 , в яких ставиться питання про погіршення процесуального становища обвинуваченого. .

Відповідно до 4.4 ст.401 КПК України обвинувачений підлягає обов`язковому виклику в судове засідання для участі в апеляційному розгляді, якщо в апеляційній скарзі порушується питання про погіршення його становища.

В судове засідання 04 листопада 2014 року обвинувачений ОСОБА_12 , будучи належним чином повідомлений про час та місце розгляду кримінального провадження, не з`явився, про причини неявки суд не повідомив.

Ухвалами Апеляційного суду міста Києва від 04 та 13 листопада 2014 року до обвинуваченого ОСОБА_12 застосовувався привід. Зазначені ухвали суду про застосування приводу до обвинуваченого не виконані, в судове засідання обвинувачений ОСОБА_12 не доставлений, за місцем реєстрації та проживання відсутній.

Прокурором в судовому засіданні заявлено клопотання про оголошення обвинуваченого ОСОБА_12 в розшук та надання дозволу на його затримання.

З урахуванням наведеного та думки учасників судового провадження колегія суддів вважає, що ОСОБА_12 необхідно оголосити в розшук і надати дозвіл на його затримання з метою приводу, та в зв`язку з цим зупинити судове провадження до розшуку обвинуваченого.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.190, 331, 335, 404, 405 КПК України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

Оголосити ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця міста Києва, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживає в АДРЕСА_2 , раніше не судимого, - у розшук.

Надати дозвіл на затримання ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою його приводу в судове засідання.

Виконання ухвали доручити Деснянському РУ ГУ MB С України в м.Києві.

Контроль за виконанням ухвали Апеляційного суду м.Києва покласти на прокуратуру міста Києва.

До розшуку ОСОБА_12 судове провадження зупинити.

Ухвала в касаційному порядку оскарженню не підлягає.

Судді:

________________ ________________ ________________ ОСОБА_16 ОСОБА_3 ОСОБА_2



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація