Судове рішення #1924398
11/95


ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Адреса: 88000, м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2-а            тел.: 61-72-21

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

     

"26" березня 2008 р.                                                             Справа  № 11/95


Головуючий суддя  -  Якимчук Л.М.


розглянувши матеріали


 За заявою Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції у Закарпатській області,

м. Ужгород

 про заміну сторони у виконавчому провадженні по виконанню наказу №11/95 про стягнення з Мукачівської міської централізованої бухгалтерії управління освіти, сім"ї, молоді і спорту по фінансуванню дошкільних закладів, на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Татрамонт-Карпати Лтд" суму 6365,12 грн. з яких 5832,86 грн. борг, 532,36 грн. інфляційні , а також 78,65 грн. на відшкодування витрат по оплаті держмита та 69 грн. на відшкодування витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.    

   


                                                     СУД  ВСТАНОВИВ :

Державним виконавцем МВ ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області 03.06.2002 року було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження та надано боржнику строк для добровільного виконання до 10.06.2002 року. Однак, боржник у вказаний строк рішення не виконав.

 У зв"язку з реорганізацією Мукачівської міської централізованої бухгалтерії управління освіти, сім"ї, молоді і спорту по фінансуванню дошкільних закладів, державний виконавець підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції у Закарпатській області звернувся із заявою про заміну сторони у виконавчому  провадженні, а саме шляхом проведення стягнення з управління освіти Мукачівської міської ради.


          Керуючись ст. ст. 25, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


У Х В А Л И В :


1.  Розгляд  заяви призначити на 14 год. 30 хв. на 07.04.2008.


2. Зобов"язати підрозділ примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції у Закарпатській області та  Управління освіти Мукачівської міської ради подати суду розподільчий баланс з відображенням суми заборгованості згідно рішення Господарського суду Закарпатської області від 27.05.2002 по справі № 11/95.

          

3. Явку уповноважених представників стягувача, боржника та державного виконавця у  судове засідання визнати обов’язковою.





Суддя                                                                                        Якимчук Л.М.


  • Номер:
  • Опис: затвердження мирової угоди
  • Тип справи: Затвердження мирової угоди (у т.ч. на стадії виконання рішення) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 11/95
  • Суд: Господарський суд Рівненської області
  • Суддя: Якимчук Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.06.2016
  • Дата етапу: 05.07.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація