Судове рішення #1914786

Справа № 3-1009/2007

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

03 серпня 2007 року                                                                            смт.Горностаївка

Суддя Горностаївського районного суду Херсонської області Ковтуненко В.В, розглянувши матеріали, які надійшли від Горностаївського РВ УМВС України в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, працюючого ЗАО «ФФІ» робочим,

ВСТАНОВИВ :

21 липня 2007 року біля 23:30 годин громадянин ОСОБА_1 знаходячись за місцем свого проживання по АДРЕСА_1, скоїв безпідставну сварку в сім'ї, виражався непристойними словами в адресу своєї дружини ОСОБА_2, на неодноразові її прохання припинити висловлюватися непристойними словами не реагував, вів себе визиваюче, своїми навмисними та протиправними діями вчинив психологічне насильство в сім'ї.

Вину свою визнав. Винність підтверджується письмовими матеріалами справи. Керуючись ч.1 ст. 173-2 КУпАП, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника,    ступінь    його    вини,    обставини,    що    пом'якшують    і    обтяжують відповідальність,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1   визнати  винним  у  вчиненні   адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 173 - 2   КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді виправних робіт на строк один місяць з відрахуванням 20% заробітку. Постанова оскарженню не піддягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація