Судове рішення #19070490

     

                                                                    

          

Справа №3-2663/11

П О С Т А Н О В А

Іменем України

28 липня 2011 року                                                                                                                   м. Запоріжжя

Суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя Дмитрієва М.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла з Комунарського РВ ЗМУ ГУ МВС України в Запорізькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Запоріжжя, українки, громадянки України, не працюючої, проживаючої та зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1, за ч.3 ст.156 КУпАП,   

В С Т А Н О В И В:

07.05.2011 року о 09.20 годин ОСОБА_1 по пр. Леніна 4, здійснювала роздрібну торгівлю тютюновими виробами з рук.

В ході розгляду адміністративної справи в суді ОСОБА_1  щиро розкаялася у вчиненому і суду пояснила, що дійсно здійснювала роздрібну торгівлю тютюновими виробами з рук.

Вина ОСОБА_1  у вчиненні правопорушення підтверджена дослідженими судом доказами:

- протоколом про адміністративне правопорушення (а.с.1);

- постановою (а.с.2);

- листом (а.с.3);

- актом здійснення закупки (а.с.4);

- протоколом огляду (а.с.5);

- поясненнями (а.с.7).

Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що в діях ОСОБА_1  є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 156 КУпАП – торгівля тютюновими виробами з рук.

Однак воно є малозначним, оскільки внаслідок його вчинення шкідливих наслідків не настало, шкода правам та інтересам громадян не завдана, правопорушник раніше до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягався.

Керуючись ст.ст. 156 ч.3, 22, 23, 283, 284 КУпАП, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 закрити, оголосивши їй усне зауваження.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через Комунарський районний суд м. Запоріжжя особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя Комунарського районного суду

м. Запоріжжя                                                                                                                     М.М. Дмитрієва



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація