Судове рішення #1906890
Справа № __2-540__

                                                                                                                                            Справа  № __2-540__                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                   2008р.

                                                

                         З А О Ч Н Е    Р І Ш Е Н Н Я

                                                ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

«_21_» березня 2008р.   Свердловський міський суд Луганської області у складі:

головуючого судді        Бабенко С.Ш.,

при секретарі            Радченко Л.О.,

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Свердловська Луганської області цивільну справу за позовом приватного підприємства “ССОРЖ” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по квартирній платі, -

                              в с т а н о в и в :

 

         Позивач звернувся до Свердловського міського суду з дійсним позовом до відповідача, в обґрунтування вимог указавши, що ПП “ССОРЖ” є орендатором житлового фонду, який знаходиться на балансі КП РЕЖ №2. В його обслуговуванні знаходиться житловий будинок АДРЕСА_1 вказаного будинку є державною та складається з 2-х кімнат, загальною площею 42 кв.м. За період з 01.06.2007р. по 01.12.2007р. за відповідачем числиться заборгованість по квартирній платі у сумі 172,62 грн, у зв'язку з тим, що відповідач несвоєчасно та не в повному обсязі здійснювала оплату платежів. На попередження відповідачка не реагує, в добровільному порядку заборгованість не сплачує.

          Позивач просить стягнути з ОСОБА_1 заборгованість по квартирній платі у сумі 172,62 грн, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судом цивільної справи у сумі 31 грн, та судовий збір на користь держави у сумі 51 грн.

          В судовому засіданні представник позивача Дзюбак М.П. позовні вимоги підтримала в повному обсязі, підтвердила обставини викладені в заяві, наполягає на їх задоволенні.   

          Відповідачка в судові засідання не з'явилася, незважаючи на те, що належним чином була повідомлена про час та місце розгляду справи, що підтверджується оголошенням у газеті “Наша газета” №36-37 від 18.03.2008 року, поважності причин своєї неявки суду не надала.

          Представник позивача відповідно до вимог ст.224 ЦПК України звернувся до суду з заявою про розгляд справи у відсутності відповідача та винесення заочного рішення по справі, оскільки остання за викликом у судові засіданні з'являтися не бажає.

Суд вважає за необхідне відповідно до вимог ст.ст.169, 224 ЦПК України розглянути справу за відсутністю відповідача з ухваленням заочного рішення на підставі наявних у справі доказів, оскільки в матеріалах справи знаходиться достатньо даних про права та взаємовідносини сторін.

Вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, визнані судом достатніми для розгляду справи по суті, суд вважає заявлені вимоги підлягаючими задоволенню з наступних підстав.  

У відповідності зі ст.ст. 67,68 ЖК України власник житла, члени його родини зобов¢язані вчасно вносити плату за комунальні послуги по затвердженим у встановленому порядку тарифам.

Факт заборгованості по квартирній платі, з боку відповідача, підтверджується випискою з особового рахунку НОМЕР_1, згідно з якою така заборгованість за період з 01.06.2007р. по 01.12.2007р. складає 172,62 грн.    

          Таким чином, суд вважає необхідним стягнути з відповідачки на користь позивача заборгованість по квартирній платі у розмірі 172,62 грн.

          Відповідно до вимог ст.88 ЦПК України суд вважає за необхідне стягнути з відповідача на користь позивача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судом цивільної справи у розмірі 30 грн, у дохід держави судовий збір у розмірі 51 грн, оскільки в результаті його неправомірних дій позивач змушений був звернутися до суду за захистом порушеного права.

На підставі ст.ст.66-68 ЖК України, 257 ЦК України, Постанови КМУ від 21.12.2005р. №125 “Про затвердження Порядку оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ та їх розмірів”, ст.ст.169, 224 ЦПК України, керуючись ст.ст.10-15, 60, 212-215, 223, 293 ЦПК України, суд

 

                      в и р і ш и в :

 

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, на користь ПП “ССОРЖ” розрахунковий рахунок 260023014960 у Свердловському відділенні №5450 ОАО «Державний Ощадний банк України» МФО 364241 код 35015911 заборгованість по квартирній платі у розмірі 172,62 грн, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судом цивільної справи у розмірі 30 грн,  а всього на загальну суму 202,62 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. 

Заочне рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про його перегляд.

 

 

Головуючий  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація