- Прокурор: Палій Володимир Іванович
- Представник потерпілого: Рощин Володимир Сергійович
- потерпілий: Ольховик Олексій Володимирович
- потерпілий: Ганзенко Валерій Іванович
- потерпілий: Ганзенко Оксана Михайлівна
- обвинувачений: Крупський Валентин Володимирович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
№ 317/6070/24
№/п 1-кп/317/230/2025
УХВАЛА
про призначення кримінального провадження до судового розгляду
19 березня 2025 року
Запорізький районний суд Запорізької області у складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2 ,
за участю прокурора - ОСОБА_3 ,
обвинуваченого - ОСОБА_4 ,
захисника - адвоката ОСОБА_5 ,
потерпілої - ОСОБА_6 ,
представника потерпілих - адвоката ОСОБА_7 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Запоріжжя кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024082230000191 від 28.03.2024 року відносно ОСОБА_4 , по обвинуваченню у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.286 ч.1 КК України,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні судді Запорізького районного суду Запорізької області перебуває обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_4 по обвинуваченню у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України.
Прокурор у підготовчому судовому засіданні просив постановити ухвалу про призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту, вважаючи, що кримінальне провадження підсудне Запорізькому районному суду Запорізької області, під час досудового розслідування були дотримані всі вимоги КПК України, підстав для закриття провадження чи повернення обвинувального акту не вбачається.
Обвинувачений ОСОБА_4 та його захисник адвокат ОСОБА_5 у підготовчому судовому засіданні не заперечували проти призначення кримінального провадження до судового розгляду.
Потерпіла ОСОБА_6 та її представник адвокат ОСОБА_7 , який є також представником потерпілих ОСОБА_8 та ОСОБА_9 у підготовчому судовому засіданні не заперечували проти призначення кримінального провадження до судового розгляду.
Захисником обвинуваченого – адвокатом ОСОБА_5 заявлено клопотання про залучення належного цивільного відповідача - Моторно-транспортного бюро України, яке підтримав обвинувачений ОСОБА_4 .
Заслухавши думку прокурора, потерпілої, представника потерпілих, обвинуваченого та його захисника, вивчивши обвинувальний акт, суд приходить до висновку, що кримінальне провадження підлягає призначенню до судового розгляду, з наступних підстав.
Угод про визнання винуватості чи про примирення у порядку ст.ст. 468-475 КПК України до суду не надійшло. Підстав для закриття кримінального провадження не вбачається. Обвинувальний акт складено у відповідності до вимог кримінального процесуального законодавства, при його затвердженні прокурором дотримані вимоги закону. Підстав для направлення обвинувального акту для визначення підсудності не встановлено, дане кримінальне провадження підсудне Запорізькому районному суду Запорізької області.
Таким чином, наявні достатні підстави для призначення вказаного кримінального провадження до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.
Крім того, до суду раніше надійшли цивільні позови від потерпілих ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , ОСОБА_9 до ОСОБА_4 про стягнення моральної шкоди, заподіяної злочином. Суд вважає за необхідне прийняти вищезазначені цивільні позови, до розгляду у кримінальному провадженні згідно ст. 128 КПК України, визнати ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , ОСОБА_9 цивільними позивачами у кримінальному провадженні.
Суд вважає, що у задоволенні клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_4 - адвоката ОСОБА_5 про залучення належного цивільного відповідача - Моторно-транспортного бюро України, слід відмовити, оскільки, згідно положень ЦПК України, саме позивач визначає, хто повинен бути відповідачем у спірних правовідносинах та до кого пред`являти цивільний позов, крім того, представник потерпілих – адвокат ОСОБА_7 , який категорично заперечував проти цього клопотання, що потерпілі окремо вже звернулись до Моторно-транспортного бюро України із заявами про страхове відшкодування шкоди.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 128, 314-316 КПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Призначити кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024082230000191 від 28.03.2024 року відносно ОСОБА_4 , по обвинуваченню у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.286 ч.1 КК України, до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 28.03.2025 на 13 год. 30 хв. у приміщенні Запорізького районного суду Запорізької області.
Розгляд кримінального провадження здійснювати суддею одноособово.
Прийняти цивільні позови потерпілих ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , ОСОБА_9 до ОСОБА_4 про стягнення моральної шкоди, заподіяної злочином.
Визнати ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , ОСОБА_9 цивільними позивачами у кримінальному провадженні.
У задоволенні клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_4 - адвоката ОСОБА_5 про залучення належного відповідача – відмовити.
У судове засідання викликати сторони та інших учасників кримінального провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1
- Номер: 1-кп/317/492/2024
- Опис:
- Тип справи: на кримінальне провадження
- Номер справи: 317/6070/24
- Суд: Запорізький районний суд Запорізької області
- Суддя: Ачкасов О.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.11.2024
- Дата етапу: 18.11.2024
- Номер: 1-кп/317/492/2024
- Опис:
- Тип справи: на кримінальне провадження
- Номер справи: 317/6070/24
- Суд: Запорізький районний суд Запорізької області
- Суддя: Ачкасов О.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.11.2024
- Дата етапу: 22.11.2024
- Номер: 1-кп/317/230/2025
- Опис:
- Тип справи: на кримінальне провадження
- Номер справи: 317/6070/24
- Суд: Запорізький районний суд Запорізької області
- Суддя: Ачкасов О.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.11.2024
- Дата етапу: 20.12.2024