Справа № 3-1846/11
П О С Т А Н О В А
25 жовтня 2011 р. м.Шахтарськ
Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Угорчук В.В., розглянувши матеріали справи, які надійшли від Шахтарського МВ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку с. Благодатне Амвросіївського району Донецької області, не працюючу, інваліда 2 групи, яка перебуває у декреті по догляду за дитиною, що мешкає в АДРЕСА_1,
за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1 КУАП,
в с т а н о в и в:
Стосовно ОСОБА_1 складено протокол від 06.09.2011 року проте, що вона ухиляється від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо виховання своєї малолітньої доньки ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, яку 03.09.2011 року з 00 год. 00 хв. по 01 год. 30 хв. залишила без догляду одну в квартирі.
Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності до суду не з’явилась, їй неодноразово надсилались судові повістки з викликами на 29.09.2011 р., 25.10.2011 р., причини неявки суду не повідомила.
Вказане підтверджується даними, викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями ОСОБА_1, яка пояснила, що залишила малолітню дитину одну в квартирі, у зв’язку з тим, що їй необхідно було вийти до магазину, а потім вона зустріла свою подругу з якою провела деякий час, поясненнями свідка ОСОБА_3
Згідно ч.2 ст.38 КУАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через місяць з дня винесення постанови про відмову в порушенні кримінальної справи, зазначена постанова винесена 06.09.2011р., адміністративна справа надійшла до суду 12.09.2011р., тобто на момент розгляду справи закінчились строки притягнення винної до адміністративної відповідальності.
Тобто судом встановлені обставини, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст.247 КУАП, суддя
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1 КУАП, звільнити її від адміністративної відповідальності за ст. 184 ч.1 КУАП, на підставі ст.38 КУАП.
Провадження по справі закрити.
На постанову може бути подана апеляційна скарга в установленому законом порядку на протязі 10 днів з дня її винесення.
Суддя
В.В.Угорчук
- Номер: 3/1815/5312/11
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1846/11
- Суд: Роменський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Угорчук В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.09.2011
- Дата етапу: 19.09.2011
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1846/11
- Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
- Суддя: Угорчук В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.03.2011
- Дата етапу: 14.03.2011