1
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
26 жовтня 2011 року м. Полтава Справа № 2а-1670/8496/11
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Шевяков І.С., перевіривши матеріали адміністративного позову Приватного підприємства "Ніла" до Державної податкової інспекції у м. Полтаві про скасування податкових повідомлень-рішень, -
В С Т А Н О В И В:
24 жовтня 2011 року позивач Приватне підприємство "Ніла" звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Державної податкової інспекції у м. Полтаві про скасування податкових повідомлень-рішень № 0001762310 від 07.10.2011 року на суму 17100,20 грн., та № 0001772310 від 07.10.2011 року на суму 13680,50 грн.
Згідно з частиною 1 статті 89 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка звертається до адміністративного суду із позовною заявою, повинна сплатити судовий збір.
Відповідно до частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Згідно із підпунктами 1, 2 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України до набрання чинності законом, який регулює порядок сплати і розміри судового збору, судовий збір при зверненні до адміністративного суду сплачується у порядку, встановленому для державного мита; розмір судового збору визначається відповідно до підпункту бпункту 1 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України Про державне мито. Згідно із вказаним підпунктом розмір судового збору становить 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто 3 грн. 40 коп.
До позовної заяви позивачем надано квитанцію на суму 3,00 грн. та платіжне доручення на суму 0,4 грн. про сплату судового збору в яких платником вказано ОСОБА_2, а не позивача - Приватне підприємство "Ніла".
Відповідно до частин 4, 5 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Позовну заяву ПП "Ніла" підписано засновником підприємства Г. Дем'янець, однак позивачем не надано доказів на підтвердження повноважень особи, яка підписала позовну заяву.
Таким чином, позовну заяву подано без додержання вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України подання позовної заяви без додержання вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись статтями 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Приватного підприємства "Ніла" до Державної податкової інспекції у м. Полтаві про скасування податкових повідомлень-рішень залишити без руху.
Позивачу у надати строк для усунення недоліків до 08 листопада 2011 року та роз'яснити, що в разі неусунення недоліків позовної заяви, вона буде вважатися неподаною та повернута.
Недоліки необхідно усунути шляхом надання до Полтавського окружного адміністративного суду належного документа про сплату судового збору, доказів на підтвердження повноважень особи, яка підписала позовну заяву або позовної заяви та її копії відповідно до кількості відповідачів, підписаних уповноваженим представником підприємства.
Копію ухвали направити позивачу.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали з одночасним поданням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
Суддя І.С. Шевяков