Судове рішення #1887562
38/44-45/440

      КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД       

01025, м.Київ, пров. Рильський, 8                                                            т. (044) 278-46-14


УХВАЛА


 24.03.2008                                                                                           № 38/44-45/440

 Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

 головуючого:                              Шипка  В.В.

 суддів:                                           

 

 розглянувши у апеляційну скаргу Науково-виробничого підприємства "Нива" у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

 на рішення Господарського суду м.Києва від 11.02.2008

 у справі № 38/44-45/440  

 за позовом                               ЗАТ "Кримський торгово-промисловий дім"

                              Науково-виробничого підприємства "Нива" у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю

 до                                                   Антимонопольний комітет України

 третя особа відповідача           Державне підприємство "Завод шампанських вин "Новий Світ"

                       

 про                                                  визнання недійсним рішення від 26.12.2006 № 575-р

 

ВСТАНОВИВ:

 Рішенням Господарського суду міста Києва від 11.02.2008р. у справі № 38/44-45/440 в задоволенні позову відмовлено повністю.

Позивач 2,  звернувся з апеляційною скаргою на зазначене вище рішення суду, в якій просить його скасувати.

Розглянувши матеріали апеляційної скарги, суд встановив, що вона подана з порушенням ч. 1 ст. 95 ГПК України.  

Частиною 1 ст. 95 ГПК України визначено, що особа, яка подає апеляційну скаргу, надсилає іншій стороні у справі копію цієї скарги і доданих до неї документів, які у сторони відсутні.

В матеріалах апеляційної скарги відсутні докази направлення апеляційної скарги Закритому акціонерному товариству “Кримський торгово-промисловий дім”.

Згідно із п. 2 ч. 1 ст. 97 ГПК України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано доказів надсилання її копії іншій стороні.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 86,  п. 2, 3 ч. 1 ст. 97 ГПК України,  апеляційний господарський суд -

УХВАЛИВ:

 Не приймати до розгляду та повернути апеляційну скаргу з доданими до неї матеріалами (вх. № 02-4.1/1496 від 18.03.2008р.) Науково-виробничому підприємству “Нива” у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю.

          

 Головуючий суддя                                                            

 Судді

                                                                                                    


 25.03.08 (відправлено)

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація