Судове рішення #1880111
Справа № 3-5306/08

                                                                                              Справа № 3-5306/08

 

П О С Т А Н О В А  

   

 26.02.2008 року суддя Суворовського районного суду м. Херсона Ігнатенко П.Я., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 122 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відносно:

                                                                ОСОБА_1  ІНФОРМАЦІЯ_1;

                                                              Не працюючого ,проживаючого за адресою:

                                                               АДРЕСА_1

ВСТАНОВИВ:

14.01..2008 р.ОСОБА_1 а/д в м.  Херсон, по вул. Горького  керував т/з   М 2140 д\н   НОМЕР_1  не надав переваги в русі пішоходам, які рухалися по регульованому пішохідному переходу.

Вина    порушника .у скоєнні вказаного правопорушення підтверджена матеріалами справи.

Керуючись ст. ст. 122 ч.3 КУпАП, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

 ОСОБА_1   визнати винним у скоєнні вказаного правопорушення та притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 8,50 грн.

Постанова оскарженню не підлягає.

Постанова набирає законної чинності з 26.02.2008р.

Постанова може бути звернена до виконання протягом 3-х місяців від дня її винесення.

Постанова направлена правопорушнику.

Суддя                                                                                                                                  Ігнатенко П.Я.

 

 

Банківські реквізити для сплати штрафу: Р/р 31116106700002 - ККД 21081100; МФО 852010; Код за ЕДРПУ 24104230; Отримувач: УДК у м. Херсоні;  Банк: ГУДКУ по Херсонській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація