Судове рішення #187744
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

 

ПОСТАНОВА

 

12.10.06                                                                                           Справа№ 5/1697-14/272А

 

За позовом: Державної податкової інспекції у  Залізничному   районі м.Львова, м.Львів

До відповідача: Приватного підприємця  ОСОБА_1,м.Львів

Про: припинення  підприємницької діяльності-фізичної особи-підприємця.

 

Суддя Кітаєва С.Б.                                                                             

                                При секретарі Митник Ю.

 

Представники:

від позивача: Кіх О.Г. -представник (довіреність № 13749/10-0  від 15.05.2006р.). 

від  відповідача: не з”явився.

           

                            Зміст ст.ст.49,51 КАС України судом роз'яснено.

 

Суть спору.            Розглядається справа за позовом Державної податкової інспекції у Залізничному  районі м.Львова, м.Львів про припинення підприємницької  діяльності -фізичної особи-підприємця  Зацепіна Андіря Вікторовича, м.Львів.

        Ухвалою суду від 28.09.2006р. відкрито провадження у справі та призначено слухання в судовому засіданні на  12.10.2006р.

         12.10.2006р. представник позивача в судове засідання з'явився, просив задоволити позовні вимоги з підстав викладених в позовній заяві.

Відповідач  в судове засідання не з`явився, пояснення по суті позову не надав, проти позовних вимог не заперечив, тому  справа розглядається у відповідності до п.6 ст.71 КАС України на основі наявних доказів.

    Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд встановив наступне:

         Приватний підприємець ОСОБА_1 зареєстрований  Департаментом економічної політики та ресурсів  Львівської міської ради 08.06.1998 року, реєстраційний НОМЕР_1, і внесено до Державного реєстру фізичних осіб за номером  НОМЕР_3.

        Приватний підприємець ОСОБА_1 взятий на облік платника податків у ДПІ у Залізничному районі м.Львова 08.06.1998 року за НОМЕР_2.

Згідно із підп.2 п.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування»платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до матеріалів справи, вказані обов'язки відповідач не виконує, звітності не подає  з 01.07.2001 року по даний час, що підтверджується актом  перевірки  позивача від 12.09.2005 року.

За даних карток особових рахунків ПП  ОСОБА_1 станом  на 12.09.2006р. заборгованості по платежах  до бюджету немає.

Згідно п.1 ст.46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.2003р. №755-ІV, із наступними змінами і доповненнями, однією з підстав для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Згідно із п.6 ст.59 Господарського кодексу України суб”єкт господарювання ліквідується у разі скасування державної реєстрації у випадках, передбачених законом.

Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції  податкових документів та документів бухгалтерської звітності згідно з законодавством.

Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про те, що позов є обгрунтованим та підлягає задоволенню.

Керуючись ст.46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.03р. №755-ІV, п.6 ст.59 Господарського кодексу України, ст.ст.49,51,162,163,167 КАС України, суд,-

                                                        

                                                          ПОСТАНОВИВ:

   

         1.Припинити  підприємницьку  діяльність фізичної особи-підприємця  ОСОБА_1, що проживає за адресою: АДРЕСА_1, ДРФО за номером-НОМЕР_3, відомості про р/р відсутні.

         2.Зобов'язати приватного підприємця  ОСОБА_1 здійснити заходи по ліквідації у встановленому законодавством порядку  і в 3-х місячний строк подати органу державної реєтрації документи відповідно до п.п.33,36 Положення про державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності.

         3.Стягнути з приватного підприємця  ОСОБА_1, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 (ДРФО за номером - НОМЕР_3, рахунки в установі банків відсутні)  -на користь  державного бюджету України 3,40 грн. судового збору.

4.Постанова набирає законної сили у відповідності зі ст.254 КАС України.

5.Постанова може бути оскаржена у порядку і строки, передбачені ст.186 КАС України.

6.Виконавчий  лист видати, відповідно до вимог ст.258 КАС України.

7.Постанову у даній справі надіслати сторонам судового процесу та органу державної реєстрації.  

                    

 

Суддя                                                                                                       Кітаєва С.Б.                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація