Судове рішення #1875389
СПРАВА № 1-77/2008р

 

СПРАВА № 1-77/2008р.

 

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

 

            18 березня 2008 року                                                           Немирівський районний суд

                                                                                                          Вінницької області

 

           

В складі: головуючого                                                         Науменко С.М.

            При секретарі                                                                        Шелест Л.І.

            З участю прокурора                                                              Манятовської А.А.

            Розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Немирові

 

            Кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженки с. Ковалівка, Немирівського району, Вінницької області,  мешканки с. Ковалівка, Немирівського району, Вінницької області, українки, громадянки України, освіта середня, вдова, не працююча, раніше не судимої в скоєні злочину, передбаченого ч .1 ст. 203 КК України,

                                                          

ВСТАНОВИВ:

            ОСОБА_1. навмисно, з метою отримання прибутку від заняття забороненим видом господарської діяльності здійснила виготовлення самогону  з метою збуту, зберігала  з цією метою, а також здійснювала збут самогону громадянам.

            Так,  в лютому 2008 року громадянка ОСОБА_1., з метою збуту самогону в своєму домогосподарстві, по АДРЕСА_1, виготовила 50 л. бражки, яка згідно висновку судово -хімічного дослідження № 98 від 8 лютого 2008 року є спиртовмісною рідиною домашнього приготування, міцністю 2,6 % об., яку в послідуючому зберігала для виготовлення з неї самогону.

            04.02.2008 року громадянка ОСОБА_1., в своєму домогосподарстві поАДРЕСА_1, за 10 гривень здійснила збут громадянину ОСОБА_2  1 літр алкогольного напою домашнього виготовлення, який згідно висновку судово -хімічного дослідження № 98 від 8 лютого 2008 року є спиртовмісною рідиною, міцним алкогольним напоєм домашнього  виготовлення -самогоном, міцність якого складає 45 % об.

            Крім цього 04.02.2008 року громадянка ОСОБА_1., в своєму домогосподарстві поАДРЕСА_1, за 10 гривень здійснила збут громадянці ОСОБА_3  1 літр алкогольного напою домашнього виготовлення , який згідно висновку судово -хімічного дослідження № 98  від 8 лютого 2008 року є спиртовмісною рідиною, міцним алкогольним напоєм домашнього виготовлення -самогоном, міцність якого складає 45 % об.

            Також ОСОБА_1., в своєму домогосподарстві з метою виготовлення та збуту самогону зберігала пристрій для виготовлення самогону в домашніх умовах, а також приблизно в кінці січня 2008 року в домашніх умовах незаконно виготовила 12 літрів самогону, який згідно висновку -хімічного дослідження № 98 від 8 лютого 2008 року є спиртовмісною рідиною, алкогольним напоєм домашнього виготовлення -самогоном, міцність якого складає 45 % об., та який в послідуючому зберігала з метою збуту.

             В судовому засіданні обвинувачена ОСОБА_1., свою вину в скоєному визнала повністю, щиро розкаялась та дала покази, що дійсно 04.02.2008 року виготовила в домашніх умовах  самогон та продавала його громадянам.

            Вина обвинуваченої  в скоєному підтверджується також: протоколом огляду домогосподарства (а.с.5-6), протоколом огляду речового доказу (а.с.40), висновком хімічного дослідження №98 від 08.02.2008 року, згідно якого вилучена з господарства підсудної речовина є міцним алкогольним напоєм домашнього виготовлення - самогоном, міцністю 45%(а.с.22-29).

            Оцінивши зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що вина підсудної в скоєному повністю  знайшла своє підтвердження в ході судового засідання. Її дії слід кваліфікувати по ч. 1 ст. 203 КК України як заняття господарською діяльністю до якої є спеціальна заборона, встановлена законом.

            При обранні міри  покарання обвинуваченої, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого ОСОБА_1. злочинну, особу винної, яка вперше  притягується до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується по місцю проживання ( а.с.33), щиро розкаялася в скоєному,  а тому вважає за необхідне призначити їй покарання за скоєний злочин у вигляді штрафу та на підставі ст.69 КК України не застосовувати до неї додаткової міри покарання у вигляді позбавлення права займатися певною діяльністю.

            На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 323,324 КК України, суд -

           

                                                                      ЗАСУДИВ:

           

            ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні злочину передбаченого  ч. 1 ст. 203 КК України і призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 ( вісімсот п'ятдесят) гривень та на підставі ст.69 КК України не застосовувати до неї додаткової міри покарання у вигляді позбавлення права займатися певною діяльністю.

           До вступу вироку в законну силу залишити ОСОБА_1. запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

            Стягнути з ОСОБА_1. на користь УМВС України у Вінницькій області 117,8 грн. судових витрат в рахунок оплати проведення по справі експертного дослідження.

            Речові докази самогонний апарат та шість скляних банок самогону знищити.

            Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом 15 діб з дня його постанови через Немирівський райсуд.

 

 

 

                        Суддя: підпис

                        Копія вірна

                        Суддя

           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація