Копія: Справа № 1-П-267/2009р.
ПОСТАНОВА
2 жовтня 2009 року Глухівський міськрайонний суд Сумської області
в складі: головуючого судді ЧАБАК І.О.
при секретарі ЧИЛІКІНІЙ A.M.
з участю прокурора САПОН Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Глухові кримінальну справу з постановою слідчого СВ Глухівського MB УМВС України в Сумській області ст. лейтенанта міліції Пітутіна П.В. про закриття провадження по справі у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, -
ВСТАНОВИВ:
Слідчий СВ Глухівського MB УМВС України в Сумській області ст. лейтенант міліції Пітутін П.В. звернувся до суду з постановою про вирішення питання щодо закриття провадження по справі відносно невстановленої особи, в зв’язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
В ніч з 24 на 25 серпня 1994 року невстановлені особи проникли в приміщення цеху Глухівської міжрайонної бази, звідки таємно викрали двоє внутрішніх дверей, дерев’яні рамки дверей і підвіконник, чим завдали матеріальної шкоди потерпілій стороні на загальну суму 1 262 387 крб.
За даним фактом слідчим відділенням Глухівського МРВ УМВС 7 вересня 1994 року була порушена кримінальна справа № 30309 за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 81 ч.3 КК України (в ред. 1960 p.).
7 листопада 1994 року провадження досудового слідства по даній кримінальній справі зупинено на підставі п.3 ст.206 КПК України.
Враховуючи те, що до теперішнього часу, особи, які скоїли злочин не встановлені, а також і те, що строк давності про притягнення до кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ст.81 ч.3 КК України (за ред. 1960) вже минув, суд вважає, що провадження по справі підлягає закриттю.
Керуючись ст. 49 КК України, ст.211 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Кримінальну справу № 30309 порушену по факту викрадення двох внутрішніх дверей, дерев’яних рамок дверей і підвіконника з приміщення коптильного цеху Глухівської міжрайонної бази закрити, в зв’язку із закінченням строку давності притягнення до кримінальної відповідальності.
На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Сумської області протягом 7 діб.