Справа № 2-2193/2008
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 березня 2008 року Київський районний суд м. Сімферополя у складі
головуючого - судді Чумаченко Р.Д.
при секретарі - Ліфінцової Я.В.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1. звернулася до суду із позовом до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим що сім'я розпалась ще на початку 2007 року, у зв'язку із несумісністю характерів. Єдине господарство не ведеться, примирення неможливе.
В судове засідання сторони не з'явилися, надали заяви з проханням розглянути справу за їх відсутності. Позивачка позов підтримує. Відповідач проти розірвання шлюбу не заперечує.
Виходячи з наведеного , суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України, при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку , встановленому ст.. 174 ЦПК України, а саме у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Судом встановлено, що сторони по справі одружилися 16 липня 1976 року, шлюб зареєстровано в Будинку Одруження м. Сімферополя , актовий запис № 1776.
Від сумісного життя неповнолітніх дітей не мають.
З початку 2007 року сімейно - шлюбні відношення були припинені. Причиною розпаду сім'ї є те, що зі слів позивачки відповідач допускав подружню невірність, у зв'язку з чим в сім'ї постійно виникали сварки, конфлікти. Неодноразові спроби примиритися результатів не принесли.
Спір про розподіл майна вирішується в окремому провадженні. Шлюбу обох з подружжя перший. Витрати по оформленню розлучення суд вважає за можливе покласти на відповідача по справі.
Таким чином судом достовірно встановлено, що сім'я розпалась повністю, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб. Шлюб необхідно розірвати. Відповідач відмовляється в добровільному порядку розірвати шлюб через органи РАЦС.
На підставі ст.ст. 110-112 Сімейного Кодексу України, ст.. ст.. 10, 11, 60, 130, 174, 213, 215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В :
Розірвати шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 16 липня 1976 року, Будинком Одруження м. Сімферополя, актовий запис 1776.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути на користь держави державне мито з ОСОБА_2-17 грн., ОСОБА_1. від витрат звільнити.
На рішення може бути принесена заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів зі дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суд АР Крим, через Київський районний суд м. Сімферополя.
Суддя Р.Д. Чумаченко