Справа № 3 - 36 / 2008 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 січня 2008 року Суддя Красноокнянського районного суду Одеської області Чеботаренко О.Л., розглянувши матеріали , що надійшли від Державного інспектора праці у Красноокнянському районі відносно
ОСОБА_1,
ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження ,уродженця с.Цурков
Здалбуновського району Рівненської області та мешканця
АДРЕСА_1,
громадянинаУкраїни ,керівника Дочірного підприємства
«Красноокнянець» ВАТ «Пасавтосервіс»,
раніше не притягувалась до адміністративної відповідальності
за ст. 41 ч.1 КУпАП ,
В С Т А Н О В И В :
28 листопада 2007 року керівником Дочірного підприємства «Красноокнянець» ВАТ «Пасавтосервіс», ОСОБА_1., було порушено законодавство про працю, оплату праці та відпочинок за період 01.06.2007р. по 01.10 2007р., а саме: порушено ч.2 ст.30 Закона України «Про опдату праці» , щодо незабезпечення достовірного обліку робочого часу, виконуваної працівником роботи.
Порушено ч.5 ст.95 КЗп ПУ , ч.3 ст.15, ст.24 Закону України «Про оплату праці», щодо першочерговості виплати заробітної плати працівникам (Заборгованість виплати заробітної плати на 01.10.07р. становить 21.7 тис.гриивень).
А також порушено ст.108 КЗ п ПУ, ст.33 Закона України «про оплату праці» , щодо не проведення доплати за роботу в нічний час в підвищеному розмірі, встановленому генеральною, галузевою угодою, колективним договором, але не нижче 20% тарифної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи в нічний час (водій ОСОБА_2,,ОСОБА_3,ОСОБА_4., працюють з 3.30 ночі, однак доплата їм проводилась),індексація заробітної плати не нарахувалась в 2007 році.
ОСОБА_1свою вину визнав, щиросердно розкаявся і пояснив , що зарахування працівникам заробітної плати за серпень- вересень , листопад 2007 р. здійснено. Вислухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи :
- копія акту № 15-22-062/033 від 29.10.2007р. /а.с.4-8/;
- копія постанови про відмову в порушені кримінальної справи від 20.11.1007р. /а.с. 9/;
- звіт з праці за січень- вересень,жовтень, листопад 2007р. /а.с.19-21/;
- копія відомості на заробітну плату / а.с.22-23/;
- копія відомості зарахування заробітної плати за серпень- вересень,листопад 2007р. /а.с. 25-26/;
- копія платіжного доручення № 128 від 11.12.2007р. / а.с.27/,
приходжу до висновку , що в діях останнього є склад правопорушення, передбаченого ст.41 ч.1 КУпАП, і враховуючи обставини справи та особу правопорушника,адміністративне стягнення слід накласти у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП ,
П О С Т А Н О В И В :
ПритягнутиОСОБА_1 до адмністративної відповідальності за скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.41 КУпАП та призначити стягнення у вигляді штрафу у сумі 255 грн.
Постанова остаточна і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративні правопорушення не підлягає , постанова може бути скасована суддею за протестом прокурора , а також головою вищестоящого суду - незалежно від наявності протесту.
Суддя