Справа № 1-72 / 2008 р
В И Р О К
І М « Я М У К Р А Ї Н И
21 лютого 2008 р. Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
в складі : головуючого Ковальського В.І.
при секретарі Колесник Г.В.
з участю прокурора Грушковського В.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Жмеринці справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, гр.-на України, уродженця і мешканця АДРЕСА_1, українця, позапартійного, з базовою загальною середньою освітою, розлученого, військовозобов'язаного, не працюючого, раніше не судимого - у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України,
У С Т А Н О В И В:
Підсудний ОСОБА_1без передбаченого законом дозволу носив мисливський ніж, який є холодною зброєю. 3 січня 2008 року після 15 -ї години працівниками міліції ЛВ на ст.Жмеринка було затримано ОСОБА_1та доставлено до чергової частини, під час особистого огляду в лівій внутрішній кишені куртки було виявлено та вилучено мисливський ніж.
ПідсуднийОСОБА_1винними себе у вчиненні цього злочину визнав повністю.
Показав, що злочин вчинив за обставин, викладених вище. Даний мисливський ніж він знайшов в районі заводу «Сектор» м.Жмеринка, Вінницької області і в подальшому носив його при собі.
У вчиненому щиро розкаявся.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 299 КПК України суд прийшов до висновку про недоцільність дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються.
Таким чином суд прийшов до висновку про те, що підсуднийОСОБА_1без передбаченого законом дозволу носив при собі мисливський ніж, що є холодною зброєю, тому він повинен нести кримінальну відповідальність за ч. 2 ст. 263 КК України.
При призначенні міри покарання суд приймає до уваги ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного, обставини, що пом'якшують покарання.
Так, підсудний раніше до кримінальної відповідальності не притягувався; щиро розкаявся у вчиненому; позитивно характеризується за місцем проживання; ніде не працює; під час провадження досудового слідства і в судовому засіданні давав правдиві, об'єктивні показання і тим самим сприяв установленню істини по справі.
З урахуванням наведеного суд вважає за можливе засудити підсудного до міри покарання у вигляді штрафу.
Запобіжний захід щодо підсудного до вступу вироку в законну силу слід залишити без змін.
Речовий доказ підлягає знищенню.
Судові витрати слід стягнути з підсудного.
Керуючись ст.ст.323,324 КПК України, суд -
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 визнати винним і призначити покарання за ч..2 ст.263 КК України у вигляді штрафу в доход держави у розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
Запобіжний захід щодо засудженого до вступу вироку у законну силу залишити без змін - підписку про невиїзд.
Речовий доказ - ніж мисливський, що знаходяться на зберіганні в кімнаті збереження речових доказів ЛВ на ст. Жмеринка, передати господарському відділу УМВС України на Південно-Західній залізниці для вирішення питання про утилізацію (а.с.6-7).
Стягнути з ОСОБА_1на користь НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області 189 (сто вісімдесят дев'ять) гривень 20 коп. судових витрат (а.с.22), задовольнивши позов прокурора.
На вирок суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Вінницької області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Жмеринський міськрайонний суд.
СУДДЯ: підпис
Вірно:
ГОЛОВА ЖМЕРИНСЬКОГО
МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ В.І.КОВАЛЬСЬКИЙ
Секретар: