Судове рішення #1849047
Справа №2-278/2008р

Справа №2-278/2008р.                              

                                              Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

25.02.2008 року                                                                    Немирівський районний суд

                                                                                                          Вінницької області

В складі головуючого судді                                     Безрученко А.М.

            При секретарі                                                                       Андрущак Л.П.

 

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Немирів  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

В С Т А Н О В И В :

23.08.2006 року між сторонами був зареєстрований шлюб.

 Від подружнього життя у них народився син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, який в даний час проживає з позивачкою та знаходиться на повному її утриманні.

             Відповідач, ОСОБА_2 добровільно матеріальної допомоги на утримання сина не надає, а тому позивачка  змушена звернутись із даним позовом в суд, в якому просить стягувати з відповідача на її користь аліменти на утримання сина, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, в твердій грошовій сумі, в розмірі 350 грн, щомісячно, до досягнення дитиною повноліття.

            В судовому засіданні позивачка позов змінила, просить стягувати щомісячно 200 гривень.           

Відповідач в судовому  засіданні позовні вимоги  визнав, згоден платити аліменти в розмірі 200 гривень щомісячно.

            Оцінивши докази по справі, вислухавши в судовому засіданні пояснення сторін суд, приходить до висновку що позов слід задовольнити з таких підстав: дитина фактично повністю знаходяться лише на утриманні позивачки, що підтверджується показами сторін в судовому засіданні, а також  довідкою від 29.01.2008 року за № 139, яка видана виконкомом Ситковецької селищної ради, Немирівського району,  Вінницької області ОСОБА_1 про те, що вона проживає АДРЕСА_1 із своїм сином ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, який  дійсно знаходиться на її повному утриманні ( а.с.6), відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає.

            Керуючись ст. ст. 182;184 Сімейного кодексу України,

       Ст.ст. 60;213;214;215;218; ЦПК України, суд,-

В И Р І Ш И В :

 

Позов задовольнити.

            Стягувати з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 уродженця с. Майдан Вербицький, Летичівського району, Хмельницької області,  жителя АДРЕСА_2,  непрацюючого на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1  в розмірі 200 гривень щомісячно, починаючи з 06.02.2008 року  до досягнення сином повноліття.

            Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1  70 гривень за надання її правової допомоги та  51 гривню держаного мита в дохід держави.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом 20 днів з дня подання заяви про апеляційне скарження , яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Суддя:            підпис

Копія вірна

Суддя:                                                                                             

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація