Судове рішення #18470068


Справа №: 3-657/11



П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


          15 червня 2011 року                                                                         м. Миколаїв

          Суддя Жовтневого районного суду Миколаївської області Козаченко Р.В.,  розглянувши адміністративну справу що надійшла з Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Миколаївській області (далі Миколаївдержрибоохорона) про притягнення до адміністративної відповідальності

          ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, не працюючого,

                                                       - за ч. 4 ст. 85 КУпАП,

В С Т А Н О В И В:

7 травня 2011 р. о 09 год., у Дніпро-Бузькому Лимані на території Жовтневого району Миколаївської області, ОСОБА_1 без дозволу на промисел, забороненим промисловим лову-сіткою, ловив рибу під час весняної заборони,  чим порушив ст. 3.15.1  та ст. 4.14.1 Правил любительського і спортивного рибальства, а також вчинив правопорушення, передбачене ст.85 ч.4 КУпАП.

          Разом з тим, виходячи з обставин справи, враховуючи особу порушника,  який вперше притягається до адміністративної відповідальності, що риби виловлено не було та рибному господарству шкоди не завдано, суд вважає можливим на підставі  ст. 22 КУпАП звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП, обмежившись усним зауваженням на його адресу.

          Враховуючи викладене, керуючись ст. 22, 284 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

          ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності, передбаченої  ч. 4 ст. 85 КУпАП та оголосити йому усне зауваження.

          Знаряддя лову-сітку ліскову, що за приймальним актом № 616 від 10.05.2011 р. здана на зберігання до управління рибоохорони, знищити.

          Провадження по справі закрити.

          Постанова  може бути оскаржена через Жовтневий районний суд до апеляційного суду Миколаївської області  протягом десяти днів з дня винесення постанови.

                    Суддя


  • Номер: 3/316/11
  • Опис: в м. Миколаїв по вул. Просвіти,5 керував автомобілем в стані алкогольного спянінні
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-657/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Козаченко Р.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.06.2011
  • Дата етапу: 29.06.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація