Судове рішення #18367418

24.06.2011

                    3-1076/11                     

Постанова

Іменем України

24 червня 2011 року                                                   смт. Ювілейне

                    

          Суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Бойко О.М., розглянувши матеріали, що надійшли із Дніпропетровського   РВ ГУ МВС у Дніпропетровської області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Пашена Балка Дніпропетровського району Дніпропетровської області, проживаючого там же АДРЕСА_1 громадянина України, не працюючого,

за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

встановив:

12.03.2011 року о 09.00 годині на АДРЕСА_1 ОСОБА_1 вчинив дрібне хуліганство, а саме: висловлювався нецензурною лайкою на адресу ОСОБА_2, чим порушив громадський порядок, тобто скоїв правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

ОСОБА_1 до суду не з'явився, а тому вважаю можливим розгляд у його відсутність.

          Провина ОСОБА_1 у вчинені зазначеного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ДН № 495647 від 26.03.2011 року, рапортом працівника міліції, письмовими поясненнями потерпілої та правопорушника від 12.03.2011 року.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, вважаю за доцільне піддати ОСОБА_1 мірі адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст.23,173,268,276,277,283-285 КУпАП, -

постановив:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 119 грн.

З урахуванням частини другої статті 308 КУпАП у разі несплати            ОСОБА_1 штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП та примусового виконання цієї постанови органами державної виконавчої служби стягнути з правопорушника подвійний розмір штрафу в розмірі 238 грн.

Копію постанови для відома надіслати ОСОБА_1 і начальнику Дніпропетровського РВ ГУ МВС України в Дніпропетровській області, а у разі несплати штрафу –для виконання відділу ДВС Дніпропетровського РУЮ у Дніпропетровській області.

          Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду через місцевий суд.


Суддя                                    О.М. Бойко



Я.В.О.

  • Номер:
  • Опис: Здійснення торгівельної діяльності за готівкові кошти без придбання торгового патенту, згідно акту перевірки №253/17-01 від 18.02.2011 р.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1076/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.03.2011
  • Дата етапу: 11.04.2011
  • Номер: АП-1076
  • Опис: Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1076/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.02.2011
  • Дата етапу: 27.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація