Справа № 2-1821/2009 p.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 липня 2009 року Смілянський міськрайонний суд Черкаської області в складі:
головуючої-судді СоколишиноїЛ.Б.
при секретарі Гончаренко Г.Т.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Сміла цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Сторони знаходяться в зареєстрованому шлюбі з 14 жовтня 1972 року. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають.
Позивачка, посилаючись на те, що у неї з відповідачем втрачені взаєморозуміння і взаємоповага один до одного, звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу.
Відповідач в судове засідання не з’явився, хоча про день, час та місце судового засідання повідомлений належним чином.
Позивачка не заперечила проти заочного розгляду справи.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.
Сторони спільно не проживають з 1994 року. Миритися і відновлювати подружні стосунки не бажають, а тому суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження сім’ї стали неможливими.
Витрати, пов’язані з розірванням шлюбу, слід покласти на позивачку, за її згодою.
Керуючись ст.ст. 110, 112 СК України та ст.ст. 10, 213, 215, 224, 226 ЦПК України, суд, -
вирішив:
Позов задоволити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_2 зареєстрований бюро реєстрації актів громадянського стану, м. Сміла Черкаської області, актовий запис № 437 від 14 жовтня 1972 року.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. державного мита на користь держави, а ОСОБА_3 від витрат звільнити.
Заяву про перегляд заочного рішення відповідач може подати протягом 10 днів з дня отримання його копії до Смілянського міськрайонного суду.
В 10 денний строк з дня проголошення заочного рішення позивачем може бути подана заява про його оскарження до апеляційного суду Черкаської області через міськрайонний суд та протягом 20 днів після подання заяви - апеляційна скарга. Апеляційна скарга може бути подана позивачем і в 10 денний строк з дня проголошення рішення без попереднього подання заяви про його оскарження.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку на його перегляд та оскарження, а в разі оскарження - після розгляду справи апеляційним судом, якщо воно не буде скасоване.
Головуюча: