Судове рішення #18268506

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №  2а-3606/2011

"24" червня 2011 р.  року                                                                                м. Сімферополь

суддя Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономній Республіці Крим у складі:

головуючого  – Гоцкалюка В.Д.,

при секретарі – Іоновій А.О.

розглянувши заяву представника Управління Пенсійного фонду України в Залізничному районі про усунення описки допущеної в постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя від 25.05.2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Залізничному районі  м. Сімферополя АР Крим про зобов’язання виконати певні  дії,

В С Т А Н О В И В :

          

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про усунення описки в постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим від 25 травня 2011 року, замінивши у постанові замість вказаного прізвища ім’я та по батькові ОСОБА_2 вказати ОСОБА_1, замість вказаного року перерахунку пенсії 2011 вказати 2010 рік, та замість вказаної суми перерахунку пенсії 3176,41 гривень вказати суму 1982,63 гривні.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що заява позивача ОСОБА_3 підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до статті 169 ч.1 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Суд вважає, що описка в постанові суду підлягає виправленню, оскільки матеріалами справи підтверджується неправильно написання прізвища.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –

У Х В А Л И В :

Заяву позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні – задовольнити.

Виправити описку в постанові Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим від 25 травня 2011 року, зазначивши у постанові замість «ОСОБА_2  -  ОСОБА_1», замість «року перерахунку пенсії 2011 – 2010 рік перерахунку пенсії», замість «суми перерахунку пенсії 3176,41 гривень – 1982,63 гривні».

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, установлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Суддя

                                                                                          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація