Справа № 3-431/2011 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 жовтня 2011 року м.Яремче
Суддя Яремчанського міського суду Івано-Франківської області Гребик Л.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Державної податкової інспекції в м.Яремче про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительку АДРЕСА_1, працюючу головним бухгалтером ТОВ «Скорзонера»за ст. 163-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в:
В провадження Яремчанського міського суду Івано-Франківської області від ДПІ в м. Яремче надійшла адміністративна справа відносно ОСОБА_1 за ст. 163-1 ч. 1 КУпАП .
Справу слід повернути для належного оформлення протоколу про адмінправопорушення з наступних підстав.
За змістом ст. 256 КУпАП протокол про адміністративне правопорушення складається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.
Із змісту протоколу про адміністративне правопорушення № 52 від 23.09.2011 року , акту № 429/23-31067573 від 23.09.2011 року про неявку ОСОБА_1 на запрошення в ДПІ м. Яремче для складання протоколу про адмінправопорушення вбачається, що вищезазначений протокол за ст. 163-1 ч. 1 КУпАП відносно ОСОБА_1 складено виконуючим обов»язки начальнику відділу податкового контролю юридичних осіб ДПІ м. Яремче Вередюком Ю.В. у відсутності особи, яка притягається до адіміністративної відповідальності , що суперечить вимогам ст. 256 КУпАП .
Тому дану адміністративну справу слід повернути для належного оформлення протоколу про адміністративне правопорушення у відповідності до вимог ст.256 КУпАП .
Керуючись ст. 278 КУпАП,-
п о с т а н о в и в:
матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_1 за ст. 163-1 ч. 1 КУпАП повернути начальнику ДПІ в м. Яремче для належного оформлення протоколу про адміністративне правопорушення .
Суддя:Л. В. Гребик
- Номер:
- Опис: Порушення правил перебування на території України іноземцями
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-431/2011
- Суд: Радомишльський районний суд Житомирської області
- Суддя: Гребик Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.04.2011
- Дата етапу: 22.06.2011
- Номер: 3/313/11
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-431/2011
- Суд: Перемишлянський районний суд Львівської області
- Суддя: Гребик Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.05.2011
- Дата етапу: 16.06.2011