Судове рішення #18248884

01.02.2011

10:00

Справа № 2-6041/2010

рядок № 03

У Х В А Л А

про відкриття провадження

26 листопада 2010 року                                                            смт. Ювілейне

Суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Бойко О.М., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Ювілейної с/р Дніпропетровського району Дніпропетровської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2, треті особи: Дніпропетровська центральна районна лікарня, Дніпропетровське обласне управління юстиції про визнання права власності та звільнення приміщення,

в с т а н о в и в :

Зазначена справа надійшла в провадження судді Бойка О.М. з Апеляційного суду Дніпропетровської області, який скасував ухвалу Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 30 червня 2010 року і повернув справу для продовження розгляду.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 11, 122 ЦПК України,

у х в а л и в :

Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом Ювілейної с/р Дніпропетровського району Дніпропетровської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2, треті особи: Дніпропетровська центральна районна лікарня, Дніпропетровське обласне управління юстиції про визнання права власності та звільнення приміщення.

           Попереднє засідання суду призначити на 01 лютого 2011 року, на 10.00 годин в залі судового засідання Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області.

           Копію ухвали направити сторонам у справі.

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 01 лютого 2011 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя                                                                 О.М. Бойко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація