Судове рішення #18240327

25.04.2011

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 2-а-1668/11

25 квітня 2011 року суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Бойко О.М., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області про визнання протиправними дій посадових осіб та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії,

В С Т А Н О В И В:

01 березня 2011 року позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області про визнання протиправними дій посадових осіб та про перерахунок пенсії, посилаючись на те, що  вона перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області з 2004 року та отримує пенсію за віком.

07 квітня 2010 року вона  звернувся до відповідача з заявою та відповідними документами за перерахунком пенсії, як працюючому пенсіонеру, у відповідність до норми ст. 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». За її бажанням перерахунок  необхідно було провести відповідно до діючої норми  підпункту 3 пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 року № 530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян», виходячи із заробітної плати за період страхового стажу, зазначеного в ч.1 ст.40 Закону /із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка, відповідно до Закону, враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку  пенсії, тобто за 2009 рік. Проте, відповідачем  перерахунок було здійснено із застосуванням середньої заробітної плати на одну застраховану особу за 2007 рік /1197,91грн/, а не за 2009 рік /1650,43грн/, як потрібно згідно діючого законодавства, чим було обмежено її право на пенсійне забезпечення у повному обсязі.

07 лютого 2011 року вона звернулася зі зверненням про роз’яснення підстав для проведення перерахунку із заробітної плати 2007 року до Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області.

Відповідачем надана відповідь, в якій зазначено, що пенсія перерахована правильно, у відповідність чинному законодавству.

Позивачка  просить суд:

Визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області, пов’язані з нарахуванням їй розміру пенсії із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2007 рік та зобов’язати  Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області здійснити перерахунок її пенсії за віком із застосуванням  показника середньої заробітної плати за 2009 рік та виплатити різнию недоотриманої пенсії за період з 01 квітня 2010 року.

Позивачка подала суду заяву, в якій просить розглянути справу без її присутності в судовому засіданні.

Відповідач позов не визнав, надавши суду заперечення, в яких посилається на те, що позивачка перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області та отримує пенсію за віком.

 07 квітня 2010 року вона звернулася до Управління з заявою та додатковими документами для перерахунку пенсії за ст.42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

          З 01 квітня 2010 року Управлінням було здійснено перерахунок пенсії позивачі відповідно до ст.42  Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»за набутий після попереднього перерахунку пенсії 24 місячний страховий стаж та заробітній платі із застосуванням показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за 2007 рік (1197 грн.91 коп.).

         Частина 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування»(в редакції, що діяла до 28.12.2007 року) передбачала, що у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш, як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням попереднього стажу після призначення пенсії. Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу, зазначені в ч.1 ст.40 цього Закону.

          Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 28.12.2007 року №107-У1 було внесено зміни до ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» та передбачено, що, у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням не менш ніж 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати  (доходу), з якої обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону (за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року), із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески і яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період призначення пенсії не підлягає виключенню, згідно з абзацом  третім частини першої статті 40 цього Закону.

Рішенням Конституційного суду України від 22.05.2008р. № 10-рп/2008 зміни, що були внесені Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України від 28.12.2007 року №107-У1 до статей 40, 42 Закону України “Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування”  були визнані такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними).

Положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом цього України цього рішення, тобто з 22.05.2008 року. А редакція ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»до 28.12.2007 року не передбачала застосування показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії, як на цьому наполягає позивачка, а навпаки, передбачала застосування заробітної плати (доходу), з якої їй була обчислена пенсія.

До теперішнього часу чинним законодавством не прийнято рішення щодо відновлення дії зазначеної норми в попередній редакції. У зв’язку з цим, перерахунок пенсій з 2009 року проводяться, відповідно до п.п.3,11 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 року №530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян».

При проведенні перерахунку пенсії позивачі в 2010 році Управлінням застосована методика, визначена в спільному листі Міністерства праці та соціальної політики України та Пенсійного фонду України від 11.03.2009 року № 20/0/18-09/039, 4096/02-01.

Відповідно до цієї методики, до законодавчого врегулювання питання визначення показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, перерахунки пенсій з 2009 року відповідно до підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 року №530

Проводяться із застосуванням показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону враховується для обчислення пенсій за 2007 рік, а саме: 1197,91грн.

          Таким чином, дії Управління щодо відмови позивачі у перерахунку пенсії із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії, за 2009 рік, що передує року перерахунку пенсії, в розмірі 1650,43 грн., мають законний характер, в зв’язку з відсутністю законодавчо врегульованого питання щодо визначення показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, для здійснення перерахунку пенсій.

          Просить суд в задоволенні позовних вимог позивачці відмовити та розглянути справу без участі представника управління в судовому засіданні.

Дана справа розглянута  в порядку скороченого письмового провадження у відповідності до   ч.4 ст.122 та ст.183-2  КАС України без виклику сторін.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню, виходячи з наступних підстав:

Як встановлено матеріалами справи, ОСОБА_1 перебуває на обліку в управлінні Пенсійного Фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області та отримує пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Відповідно до ч. 1 ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також старості та в інших випадках передбачених законом.

Відповідно до ч.4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»в редакції на 01.01.2007 року у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії. Кожний наступний перерахунок пенсії проводиться не раніше як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.

Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за період страхового стажу, зазначені в ч.1 ст.40 цього Закону.

Відповідно до ст.40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»заробітна плата для обчислення пенсії визначається за формулою, де враховується середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузі економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії.

З 01.01.2007 року набув чинності Закон України «Про державний бюджет України на 2007 рік»і п.26 ст.71 Закону була зупинена на 2007 рік ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Відповідно до положення ст.102 Закону України «Про державний бюджет на 2007 рік» було встановлено: установити, що у 2007 році перерахунок пенсії відповідно до ч.4 статті 42 України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»проводиться з урахуванням не менше, ніж 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Підпункти 9, 10 п.35 Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік»були внесені зміни в ст.42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» ( 1058- IV) і частина була викладена в такій редакції: «у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням не менше ніж 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсій незалежно від перерв в роботі. Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в ч.1 ст. 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, та яка, відповідно до цього Закону, враховується для обчислення пенсій за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід), для перерахунку пенсії, період після призначення пенсії не підлягає виключенню, згідно із абзацом третім ч.1 ст. 40 цього Закону.

Рішенням Конституційного Суду України №10-рп/2008 від 22.05.2008 року у справі №1-28/2008 визнано такими, що не відповідають Конституції України положення підпунктів 1-6, 8-12 пункту 35 розділу П «Внесення змін до деяких законодавчих актів У країни».

Відповідно до ч.2 ст.152 Конституції України закони, інші правові акти або окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 травня 2008 року № 530 «Про деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян»зі змінами, внесеними Постановою KM України № 355 від 14.04.2009 року, визначено підпункт 3 п.П: У разі, коли застрахована особа після призначення пенсії відповідно до Закону (1058-IV) продовжувала працювати, проводиться перерахунок пенсії з урахуванням не менш 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону (1058- IV), із застосуванням показника середньої заробітної працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, та яка, відповідно до Закону ( 1058- IV ), враховується для обчислення пенсії за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період, що настає після призначення пенсії, не підлягає виключенню, згідно з абзацом третім частини першої статті 40 Закону.

Спільним листом Міністерства праці та соціальної політики України та Пенсійного Фонду України від 11.03.2009 року №20/0/18-09/039, 4096/02-1 вказано, що до законодавчого врегулювання питання показника середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, перерахунки пенсій у 2009 році відповідно до пункту 11 Постанови Kабінету Mіністрів України від 28.05.2008 року № 530 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» проводиться із застосуванням показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески за 2007 рік.

Відповідно до ст.8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Тому, суд не бере до уваги посилання представника відповідача на те, що, хоча рішенням Конституційного суду України від 22.05.2008 року і визнано неконституційним внесення змін до ст.ст.40, 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»(1058- IV), однак, рішення щодо відновлення зазначених норм в попередній редакції не приймалося, а оскільки є спільний лист Міністерства праці та соціальної політики України і Пенсійного фонду України та в програмному забезпеченні АСОПД/КОМТЕКС-W встановлено показник за 2007 рік, а не за 2009 рік, то для перерахунку пенсії у 2010 році ОСОБА_1 повинно було застосовуватися показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески за 2007 рік (1197,91 грн.), що і було здійснено відповідачем.

Після прийняття Рішення Конституційного суду України від 22.05.2008 року знову ж почали діяти положення ст.ст.40, 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». відповідно до яких при здійсненні перерахунку пенсії застосовується показник середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, та яка, відповідно до Закону (1058- IV) враховується для обчислення пенсії за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії, спільний же лист Міністерства праці та соціальної політики України та Пенсійного Фонду України від 11.03.2009 року №20/0/18-09/039, №4096/02-01 не має юридичної сили.

Відповідно до п.6 ст.92 Конституції України виключно законами України визначаються основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення.

Виходячи із вищевикладеного суд приходить до висновку, що дії відповідача щодо перерахування розміру пенсії позивачці з 01 квітня 2010 року із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, яка враховується для обчислення пенсії за 2007 рік, є незаконними, тому слід зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1, починаючи з 01 квітня 2010 року із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, яка враховується для обчислення пенсії за 2009 рік.

Таким чином, суд дійшов  висновку, що позовні вимоги позивача відповідають  вимогам закону, а заперечення відповідача необґрунтовані.

На  підставі викладеного, керуючись ст. ст. 2,4,6,8,9,19,69,94,102,104,159,160,163 КАС України, - суд

П О С Т А Н О В И В:

Визнати незаконними дії Управління  Пенсійного Фонду України  в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області щодо застосування  показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески  за 2007 рік - 1197,91 гривень,  при здійсненні перерахунку пенсії ОСОБА_1 в квітні 2010 року.

                                                                                                                                                                                                                                                                Зобов’язати Управління Пенсійного Фонду України в Дніпропетровському районі

Дніпропетровської області здійснити перерахунок пенсії за віком ОСОБА_1 з 01 квітня 2010 року відповідно до поданої нею заяви від 07 квітня 2010 року, з урахуванням  показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески  за  2009 рік - 1650,43 гривні та провести відповідні виплати з 01 квітня 2010 року  з урахуванням виплачених сум.

Апеляційна скарга на постанову суду подається до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня її проголошення.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб’єкта  владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.


Суддя:                                                                                                                О.М.БОЙКО.

  • Номер: 6-а/275/10/2018
  • Опис: про видачу дубліката виконавчого листа
  • Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Брусилівський районний суд Житомирської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.09.2018
  • Дата етапу: 05.10.2018
  • Номер:
  • Опис: про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Добропільський міськрайонний суд Донецької області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.01.2011
  • Дата етапу: 28.02.2011
  • Номер: 2-а/1509/1827/11
  • Опис: визнання протиправною відмову в перерахунку пенсії та зобовязання виконати її перерахунок
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: у задоволенні позову відмовлено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.10.2011
  • Дата етапу: 15.11.2011
  • Номер: 2-а/2303/1054/11
  • Опис: Про визнання дій неправомірними та стягнення щомісячної соціальної державної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.03.2011
  • Дата етапу: 07.09.2012
  • Номер: 2-а/1506/4859/11
  • Опис: Про визнання відмови відповідача безпідставною та зобов'язання нарахувати та виплатити державну допомогу як "Дитині війни"
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.09.2011
  • Дата етапу: 22.09.2011
  • Номер: 2-а/2522/743/11
  • Опис: про стягнення з органу владних повноважень УПФУ в Талалаївському районі неотриманої щомісячної державної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області 
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.07.2011
  • Дата етапу: 19.07.2011
  • Номер:
  • Опис: поновлення пропущенного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої соціальної допомоги Дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.01.2011
  • Дата етапу: 21.02.2011
  • Номер: 2-а/2216/1392/11
  • Опис: про зобов"язання нарахувати і виплатити підвищення до пенсії дитині війни у передбаченому законом розмірі
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Старосинявський районний суд Хмельницької області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.08.2011
  • Дата етапу: 22.08.2011
  • Номер: 2-а-1668/2011
  • Опис: про зобов'язання перерахувати та виплатити щомісячну надбавку до пенсії як дитині війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.06.2011
  • Дата етапу: 07.07.2011
  • Номер:
  • Опис: про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Галицький районний суд Івано-Франківської області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Направлено до апеляційного суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.04.2011
  • Дата етапу: 02.06.2011
  • Номер:
  • Опис: стягнення недоплаченої соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-1668/11
  • Суд: Крижопільський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Бойко О.М.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.05.2011
  • Дата етапу: 14.06.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація