Судове рішення #18214264

Справа № 2-4169

                                                                                         2011 рік

Р I Ш Е Н Н Я

I М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

                              

25 липня 2011 року                               Оболонський районний суд м. Києва в складі:

головуючого  судді                              -                              Майбоженко А.М.                                                

при секретарі                                        -                              Воінової А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

16.06.2011 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що 03.11.2006 року між ними у Відділі реєстрації актів цивільного стану Солом’янського районного управління юстиції у м.Києві було зареєстровано шлюб, про що зроблено актовий запис №2132. Від шлюбу мають дочку –ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сімейне життя з відповідачем не склалось через відсутність взаєморозуміння в сімейних та особистих питаннях. Шлюбні відносини припинені. Вважає подальше спільне життя з відповідачем та збереження сім’ї неможливим.

В судове засідання позивач не з’явився, про день, час та місце його проведення повідомлявся належним чином, звернувся до суду з заявою, згідно якої просить розглянути справу у його відсутність, просить позовні вимоги задовольнити, вважає недоцільним надання строку на примирення.

В судове засідання відповідач не з’явилась, про день, час та місце його проведення повідомлялась належним чином, звернулась до суду з заявою, згідно якої просить розглянути справу у її відсутність, позовні вимоги визнає, вважає недоцільним надання строку на примирення.

Суд вважає можливим розглянути справу за відсутності сторін.

Дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Шлюб між сторонами зареєстрований 03.11.2006 року у Відділі реєстрації актів цивільного стану Солом’янського районного управління юстиції у м.Києві, про що зроблено актовий запис №2132 (а.с.4).

Від шлюбу мають дочку –ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.5).           Відповідно до ст. 112 Сімейного кодексу України, суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітніх дітей та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхньої дитини, що мають істотне значення.

З матеріалів справи вбачається, що сторони не проживають однією сім’єю, подальше спільне життя та збереження сім’ї неможливе, надання строку на примирення –недоцільно, про що вказують як позивач так і відповідач.

Таким чином, суд дійшов висновку‚ що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу є неможливим.

  На підставі ст. ст. 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст.  10,57,60,130, 213, 214, 215,216,218  ЦПК України, суд, -

                 

В И Р І Ш И В:

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 03.11.2006 року у Відділі реєстрації актів цивільного стану Солом’янського районного управління юстиції у м.Києві, актовий запис №2132 -  розірвати.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду подається Апеляційному суду м.Києва через Оболонський районний суд м.Києва протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

                              Суддя:                                                            А.М.Майбоженко   27.07.2011 Справа № 2-4169/11


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація