Судове рішення #1819794
Справа № ln-5-2007p

Справа ln-5-2007p.

 

 

ПОСТАНОВА

 

20 липня 2007 року                              Староміський районний суд міста Вінниці

в складі:

головуючого судді                                                                     Татаурової І.М. ,

при секретарі                                                                             Сускову А.О.,

з участю прокурора                                                                   Підопригори І.Р.,

розглянувши   у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.  Вінниці  матеріали кримінальної справи  про обвинувачення

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця м.  Вінниці,  українця,  громадянина України,  з професійно - технічною освітою,  неодруженого,  проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,    раніше неодноразово судимого:

07.10.1993р. Замостянським районним судом м.  Вінниці за  ст.   ст.  143 ч.2,  180,  42 КК України на строк 4 роки позбавлення волі;

27.09.1999р. Жовтневим районним судом м.  Одеси на строк 5 років позбавлення волі;

24.07.2003р. Жмеринським районним судом Вінницької області за  ст.  ст.  395,  69 КК України призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 510грн.;

22.03.2005р. Замостянським районним судом м.  Вінниці за  ст.   ст.  185 ч.2,  190,  70 ч.4 КК України на строк 4 роки 3 місяці позбавлення волі;

 

встановив;

 

ОСОБА_1,  обвинувачується в тому,  що він,  02 вересня 2003 року,  біля 22.00 години,  перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння,  маючи умисел на задоволення своєї статевої пристрасті будь - яким способом,  знаходячись на літній площадці кафе,  що поруч з будинком АДРЕСА_2 м.  Вінниці,  познайомився з ОСОБА_2,  яка там відпочивала з друзями.

В подальшому,  погрожуючи ОСОБА_2 розправою,  приставивши їй до шиї ніж; -скальпель,  ОСОБА_1 затягнув потерпілу в автомобіль ВАЗ 2103.

Опинившись на території водної станції «Дінамо» разом з потерпілою,  ОСОБА_1,  застосовуючи фізичне насильство,  примусив ОСОБА_2 зайти у бесідку,  де він повали потерпілу на підлогу та роздягнув її.

Лежачи зверху на потерпілій,  з метою отримання повного контролю над ОСОБА_2 і подолання її опору,  що від неї надходив,  ОСОБА_1,  періодично наносив потерпілій удари долонями по обличчю.

 

Остаточно подолавши опір потерпілої,  ОСОБА_1,  реалізовуючи свій умисел на задоволення статевої пристрасті будь - яким способом,  вступив у статеві зносини з ОСОБА_2 природнім способом проти її волі.

Згідно висновку експерта №2969 від 13.10.2003р. у ОСОБА_2 виявлені тілесні ушкодження у вигляді лінійного садна передньої лівої поверхні шиї,  садна передньої поверхні лівого колінного суглобу та синці тієї ж ділянки. Ушкодження у вигляді лінійного садна виникло від дії предмета,  що мав ріжучі властивості. Ушкодження у вигляді садна та синця лівого колінного суглобу виникло від дії тупого твердого предмету.

Вищевказані тілесні ушкодження належать до легких тілесних ушкоджень і виникли,  можливо,  у термін,  який вказує обстежувана - в ніч з 02 на 03. 09.2003 року.

У судовому засіданні вислухавши думку прокурора,  дослідивши та оцінивши матеріали справи,  суд приходить до висновку про закриття кримінальної справи про обвинуваченого ОСОБА_1 за cm. 152 ч.1 КК України з наступних підстав.

Так,  в  ст.  б КПК України визначені обставини,  що виключають провадження в кримінальній справі. Однією із обставин є смерть особи,  а саме кримінальна справа підлягає закриттю щодо померлого,  тобто смерть особи,  яка вчинила злочини,  робить провадження у кримінальній справі безпредметним.

В даному випадку ОСОБА_1,  згідно свідоцтва про смерть серія НОМЕР_1 від 17.11.2006р. помер ІНФОРМАЦІЯ_2 у віці 28 років.

Враховуючи викладене,  суд вважає,  що наявні всі підстави для закриття зазначеної кримінальної справи.

Цивільний позов в кримінальній справі не заявлявся,  тому суд роз'яснює,  що відповідно до вимог cm. 28 КПК України,  особа яка не пред 'явила цивільного позову в кримінальній справі,  має право пред 'явити його в порядку цивільного судочинства.

Відповідно до вимог cm. 248 КПК України при наявності обставин,  передбачених cm. 6 КПК України суддя своєю мотивованою постановою закриває справу,  скасовує запобіжні заходи,  заходи забезпечення цивільного позову і конфіскації майна,  а також: вирішує питання про речові докази.

Речові докази в справі відсутні.

Керуючись cm. 6 п. 8,  248 КПК України суд -

 

 постановив:

 

Кримінальну справу №1п-5-2007р. про обвинувачення ОСОБА_1 за cm. 152 ч.1 КК України - закрити у зв 'язку із смертю обвинуваченого.

На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Вінницької області протягом 7 діб з моменту її проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація