Справа №2-1080/07
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 червня 2007 року м. Ковель
Ковельський міськрайонний суд Волинської області
в складі :головуючого-судді Бондара В.М. ,
з участю: секретаря Рижко О.М. ,
позивача ОСОБА_1.,
представника позивача ОСОБА_2
відповідача ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ковелі цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до ОСОБА_3про відшкодування моральної та матеріальної шкоди заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, -
ВСТ АНОВИВ:
ОСОБА_1, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 звернулися до суду з позовною заявою до ОСОБА_3 про відшкодування моральної та матеріальної шкоди заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. На обгрунтування своїх вимог вказують на те, що 05.04.2007 року о 19.20 годин в м. Ковелі по вул. Вербицького ОСОБА_3, керуючи автомобілем «Шевроле Авео», НОМЕР_1 на нерегульованому рівнозначному перехресті вулиць Вербицького-Чубинського, не надала перевагу в русі легковому автомобілю марки ВАЗ-21011 НОМЕР_2 яким керував ОСОБА_1, що призвело до зіткнення автомобілів, внаслідок чого автомобілі отримали механічні пошкодження, а водій - ОСОБА_1 і пасажир-ОСОБА_5 - фізичний біль від удару і велике душевне переживання. Згідно висновку спеціаліста № 0209 від 23.05.2007 року, матеріальний збиток складає 7989.21 гривень. Автомобіль ВАЗ-21011 належить ОСОБА_4, який дуже тяжко переніс повідомлення про дорожню пригоду з його автомобілем, а коли дізнався, що винуватець ДТП відмовляється добровільно відшкодувати витрати на відновлення автомобіля, то з ним стався серцевий напад, через що він вимушений був лікуватись в лікарні, на що витрачено 183 гривень. Крім того, діями відповідача їм заподіяно значну моральну шкоду, яка виражається в фізичних болях, нервових потрясіннях, погіршенню стану здоров'я, погіршення навчання, неможливістю використовувати автомобіль в повсякденних справах, додаткових витрат часу і грошей для наймання стороннього транспорту для відвідин хворої родички в м. Луцьк та в подальшому для організації її поховання. Автомобіль втратив свій зовнішній вигляд та ринкову вартість, а також надійність в експлуатації. Просять винести рішення, яким стягнути з ОСОБА_3 в користь: ОСОБА_4 - 7 989.21 гривень матеріальної шкоди та моральну в сумі 2 000 гривень; ОСОБА_5. - 5 000 гривень моральної шкоди; ОСОБА_1. - 2 000 гривень моральної шкоди заподіяної внаслідок ДТП та витрати, пов'язані з оплатою ними судового збору і за ІТЗ судового процесу.
У судове засідання позивачі надали заяву, в якій вони просять справу закрити у зв'язку з відмовою від позову.
-2-
У відповідності до вимог ч.2 ст. 174, ч.3 ст. 206 ЦПК України позивачі попереджені про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і вони не зможуть повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
Згідно п.3 ч.1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовляється від позову і відмова прийнята судом.
Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.
На підставі викладеного, керуючись ст. 205 ЦПК України, С У Д , -
УХВАЛИВ:
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_4, ОСОБА_5 до ОСОБА_3 про відшкодування моральної та матеріальної шкоди заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди закрити, у зв'язку з відмовою позивачів від позову.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області через Ковельський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали та подачі апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.