Судове рішення #18155670

Справа № 2-1521/09

 РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 серпня 2009 року Фастівський міськрайонний суд Київської області в складі: головуючого Остахнович А.В. при секретарі Лебідь О.В.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Фастові цивільну справу за позовом ВАТ «Страхове товариство «Грантія» до ОСОБА_1 про стягнення коштів-

встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення виплаченого страхового відшкодування.

В судовому засіданні представник позивача підтримав своєї позовні вимоги та просить задоволити їх в повному обсязі.

Відповідач у судове засідання не з"явився, будучи належним чином повідомленим про день та час слухання справи, заяви про розгляд справи у його відсутність на адресу суду не надходило, про причини неявки не повідомив. За таких обставин та враховуючи, що позивач не заперечує, суд ухвалює заочне рішення.

Вислухавши пояснення позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, враховуючи наступне.

Судом встановлено: 20.07.2007 p.. між ВАТ СТ "Гарантія" та ОСОБА_1 Було укладено договір №5-2204-1/07 добровільного страхування наземного транспорту. Відповідно до Договору об"єктом страхування є майнові інтареси Страхувальника, що не суперечить законодавству України, пов"язані з володінням, користуванням і розпорядженням транспортним засобом марки ВАЗ 21104 СЕДАН-В, д.н.з. НОМЕР_1. 22.06.2008 року на автодорозі Фастів-Триліси, Фастівського району відбулося ДТП зіткнення автомобілів ВАЗ, під керуванням ОСОБА_1 Та автомобіля АЗЛК 2141 д.н. НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_2, що підтверджується довідкою Фастівського ДАІ. В наслідок ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження. Відповідно до Договору страхування позивачем було виплачено відповідачу страхове відшкодування в сумі 7 678, 666 грн. ВАТ "СТ "Гарантія" отримали повідомлення від ОСОБА_2, що машину відповідача відремонтовано за його рахунок та претензій не має. 04.03.2009 року відповідачу було направлено претензію та запропоновано повернути виплачене страхове відшкодування. На даний час відповідач вказані кошти не повернув, тому позивач вимушений звернутися до суду.

Аналізуючи зібрані по справі докази, суд вважає їх достовірними, оскільки вони один одному не суперечать, об»єктивно відображають суть справи, а вимоги позивача-доведеними та обгрунтованими.

Тому суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 15, 30, 62, 212-214, 224-226, 228, 229 ЦПК України, ст. ст. 16, 22, 993, 1166, 1188 ЦК України, ст. 27 Закону Українии «Про страхування» суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВАТ «Страхове товариство «Грантія» (01000, м. Київ, вул. Печерський узвіз, 3; п/р 26507010031815 у ВАТ "Укерсімбанк" м. Київ, МФО 322313, код ЄДРПОУ 14229456) 7 678 (сім тисяч шістсот сімдесят вісім) грн. 66 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВАТ «Страхове товариство «Грантія» витрати за сплату інформаційно-технічного забезпечення в сумі 252, 00 (двісті п"ятдесят дві) грн. та судовий збір за подачу позовної заяви 76, 77 (сімдесят шість) грн. 77 коп.

Рішення може бути оскаржено в Апеляційному порядку до Апеляційного Суду Київської області через Фастівський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів Апеляційної скарги.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація