Судове рішення #1815175
УХВАЛА

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

7 червня 2007 року                                                                                       справа № 2-6126/06

Малиновський районний суд міста Одеси у складі:

Головуючого судді Михайлюка О.А.,

при секретарі Бондаренко Т.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом

ОСОБА_1 до ОСОБА_2про визнання

втратившим право користування жилим приміщенням, -

встановив :

В провадженні Малиновського районного суду міста Одеси знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання втратившим право користування жилим приміщенням.

Позивачка в судовому засіданні відмовилась від позовних вимог, що відповідно до ст. 205 ЦПК України є підставою для закриття провадження у справі.

Керуючись ст. 205 ЦПК України, суд -

ухвалив :

Провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про визнання втратившим право користування жилим приміщенням - закрити.

На ухвалу суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення, та апеляційна скарга протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація