Справа № 33-Ц-437 2007 р.
УХВАЛ А
6 липня 2007 року місто Рівне
Суддя Апеляційного суду Рівненської області Буцяк З.І.,
розглянувши в порядку касаційного провадження касаційну скаргу Обертинської селищної ради Тлумацького району на рішення Тлумацького районного суду від 27 грудня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 25 травня 2005 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Обертинської селищної ради Тлумацького району про стягнення заборгованості по виплаті заробітної плати та середнього заробітку за період працевлаштування, -
встановив:
Відповідно до п. 1 ч.3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо вона не підлягає касаційному розгляду у порядку цивільного судочинства.
Відповідно до ст. 210 Кодексу адміністративного судочинства України, який набрав чинності з 1 вересня 2005 року, судом касаційної інстанції в адміністративних справах є Вищий адміністративний суд України.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.
Вбачається, що спір сторін має публічно-правовий характер та повинен вирішуватись в порядку адміністративного судочинства, а тому касаційна скарга підлягає передачі до Вищого адміністративного суду України.
Керуючись ст. 328 ЦПК України, ст. 210 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Відмовити Обертинській селищній раді Тлумацького району у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Обертинської селищної ради Тлумацького району про стягнення заборгованості по виплаті заробітної плати та середнього заробітку за період працевлаштування.
Касаційну скаргу Обертинської селищної ради Тлумацького району на рішення Тлумацького районного суду від 27 грудня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 25 травня 2005 року передати для вирішення питання про прийняття до Вищого адміністративного суду України.
Ухвала оскарженню не підлягає.